LoL'de iyi bir KDA'ya rağmen B- aldım

squlancess

Femtopat
Daha fazla  
Noctutne ile ormanda 7/1/5 gibi ezici bir skorla 26. dakikada oyunu kazandım. Toplam 13512 hasar vurdum 9628 altın kazandım 125 farm yaptım. Kitle kontrolü skorum 76 görüş skorum 28 yerleştirilen totem sayım 11. fakat bunlara rağmen b- aldım neden?

7/1/5 ezici bir skor değil. Kaç kill alındı oyunda sen sadece 12 kill katkısı yapmışsın. Farm sayısı en az 200 olmalıydı.

Yukarıdaki arkadaşların dedikleri doğru aynı zamanda oynadığın ligte nocturne oyuncularının ortalamasına göre değerlendiriliyorsun. Eğer o ortalamanın altındaysan s-, s veya s+ alamazsın.

Anladım hocam şimdi bir adet daha oyun gireceğim ve sizlerin söyledikleri şeyleri uygulayacağım. O zaman tekrar size bildiririm olan şeyleri.

SD veriyorsan yüksek ihtimalle s- üzeri not alırsın. Aynı mantıkta.
Ha SD vermeyip s- üzeri not almanda gayet mümkün, anlaman için basit bir örnek verdim.

SD veriyorsan yüksek ihtimalle s- üzeri not alırsın. Aynı mantıkta.
Ha SD vermeyip s- üzeri not almanda gayet mümkün, anlaman için basit bir örnek verdim.

7/1/5 ezici bir skor değil. Kaç kill alındı oyunda sen sadece 12 kill katkısı yapmışsın. Farm sayısı en az 200 olmalıydı.

Yeni girdiğim oyunda 9 0 3 oynadım takım 22 kill aldı 6797 Gold kazandım 8744 hasar vurdum ne yazık ki 79 farmım var 10 adet görüş skorum 5 adet yerleştirilmiş totemi var ve oyun 15 dakika 34 saniye sürdü fakat ben a- aldım neden?

Hocam skor, hasar, altin tablosunu atabilirseniz daha iyi yorumlayabilirim.
Veya sihirdar adinizi soyleyebilirsiniz daha iyi olur.

Geri
Yukarı