LoL'de kışkırttığı için küfrettim ve dava açmakla tehdit etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar devletin savcısı hakimi uğraşmaz bile. Nelerle uğraşıyorsunuz Allah aşkına. Oyunda olur öyle şeyler. Biz arkadaşlarla her gün birbirimize giriyoz ertesi gün bir şey yokmuş gibi davranıyoruz.
Kişiye küfür ediyorsun. İnsanların önünde küçük düşürüyorsun. Daha ne olsun? Suç suçtur. Kişiye göre ya da kuruma göre yargılanmazsın. Anayasaya göre yargılanırsın.

LoL'de senelerdir küfür ederim sıkıntı yaşamadım. Hiçbir şey olmaz korkma.

Küfür etmeseydin diyenler de sütten çıkmış ak kaşık sanki. Hiç bir şey olmaz merak etme. Her küfredene dava açılsaydı ülkece her gün mahkemelerde dolaşırdık.

Tecavüzcülerin serbest kaldığı ülkede, ettiğin küfürün hukuki süreçte değerlendirilmesi komedi olurdu. Hiçbir şey olmaz. Hayatımda oyundan yediği küfür yüzünden dava açan birini görmedim duymadım ama bu kadar işsizse yine korkma bişey olmaz xd

Yaşın küçük olduğu için mahkemeye çıkamazsın. Sanmıyorum dava açıcağını ama belli de olmaz.

Sihirdar kanunu diye bir şey var öyle kolay kolay açamaz. Oyunda olan oyunda kalır cezayı Riot kendisi belirliyor (tecrübe ile sabit.)

LoL oynarken biri beni kışkırttı, ben de ona sövdüm sonra o da bana sövdü sonra kendimi tutamayıp ağır sövdüm (oyun boyunca beni kışkırttıktan sonr ) sonra özelden ekleyip biraz daha tartıştı benimle, "seni dava edeceğim" falan dedi sonunda. Sizce dava açar mı, açarsa ne olur? (18 yaşından küçüğüm)
15 yașından büyük müsün?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı