LoL'de tehdit edilmek

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Sizlere başımdan geçen trajikomik bir olayı anlatacağım (bugün yaşandı). Üst koridorda ırelia oynuyordum. Sonrasında ormancım Kha'Zix 2 kere üst koridora geldi ve sonrasında öldü. Ardından da bana flame atmaya başladı. Sonrasında da benden numaramı istedi. Oyun sonu SMS attı ve "sen bittin numaranı p. Rno sitelerinde gezecek." dedi. Sizce korkmalı mıyım? Ayrıca kendisi Kayseri ılmek'te oturuyormuş.

Numarınızı verecek kadar da ena** olamazsanız. Gece 3'te aramlar gelirse şaşırma.

Arkadaşlar o Kha'zix ile konuştuk. Kendisi daha 12 yaşındaymış. Ayrıca verdiği telefon velisinin telefonuymuş. Velisini aradım ve sakin bir dille olanları anlattım. Annesi anlattıklarımı duyunca çok şaşırdı çünkü oğlu gayet ''efendi'' biriymiş. Ayrıca bizzat çocuğuna telefonda özür dilettirdi. :D

Arkadaşlar o Kha'Zix ile konuştuk. Kendisi daha 12 yaşındaymış. Ayrıca verdiği telefon velisinin telefonuymuş. Velisini aradım ve sakin bir dille olanları anlattım. Annesi anlattıklarımı duyunca çok şaşırdı çünkü oğlu gayet "efendi" biriymiş. Ayrıca bizzat çocuğuna telefonda özür dilettirdi. :D

Üstte yazdığımı okuyun hocam. 11-12 dedim mi demedim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı