LoL'de kışkırttığı için küfrettim ve dava açmakla tehdit etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, kardesim bizde kasinanlara hakkini veriyoruz sovuyoruz tabii ki, öyle dava vs hikaye inanma kanma oyle seylere bana bircok kisi dedi ayni sekilde, yani sayisi cok fazladir beni ayni sekilde tehdit edenlerin, hiçbir şey olmaz korkma eger korkuyorsanda bir daha yapma iyi bir şey degil yani yapmaman daha iyi.

Bence burada yazarken bile yaşadığın korku sana yetmiştir :). Umarım bir daha kimsenin ailevi değerlerine sövmemeyi öğrenirsin yoksa bir gün biri gelir ya dava açar ya da ağzını yüzünü...

Kısacası dostlar bunun oyun olduğunu unutmadan hareket ediniz. Sorunuza cevap olarakta eğer cidden uğraşacağım derse açarsa tazminat yada hapis cezası alırsınız.

Anasını ve bacısını seven insanlar internet ortamında kimseyi kışkırtmasın abi. Adam eğer kışkırtılıyorsa direk dümdüz girer.

Dava açabilir. Açarsa ya para cezası ya da hapis cezasına çarptırılırsın. İnternet faturası kim üzerineyse o da senin suçuna ortak olur. Küfür ederken bize mi sordun? Öyle herkese kolaycana sövmeyeceksiniz işte böyle.

Kardesim insanlari korkutmayın çocuk belli ki korkmus iste tehditten dava acmak için gitse savci isin gucun yok mu senin diyebilir emin ol ki.

Uğraşmaz ve bulamaz LoL adindan kolayca.
Bulamazlar diye düşünme çünkü bulmaları zor değil. Yetkili kişiler için bir mail'e bakar. Sonuçta sende o oyuna bir mail hesabıyla kayıt oluyorsun ve tüm bilgilerin var o mailin bağlı olduğu Google hesabında. Onuda geçtim oynadığın cihazın IP ve MAC adresi belli.
Kardesim insanlari korkutmayın çocuk belli ki korkmus iste tehditten dava acmak için gitse savci isin gucun yok mu senin diyebilir emin ol ki.
Hayır demez. Günümüzde oyun içi hakaretten ceza alan kişi sayısı çok. Eskisi gibi değil yani.
LoL oynarken biri beni kışkırttı, ben de ona sövdüm sonra o da bana sövdü sonra kendimi tutamayıp ağır sövdüm (oyun boyunca beni kışkırttıktan sonr ) sonra özelden ekleyip biraz daha tartıştı benimle, "seni dava edeceğim" falan dedi sonunda. Sizce dava açar mı, açarsa ne olur? (18 yaşından küçüğüm)
O küfür etti diye senin de küfür etmen yanlış. SS alıp oyun sonu raporlayacaksın o kadar. Cİddiye alan biriyse dava açabilir fakat yalan atan kişi daha çok.

Yani LoL hiç oynamadım fakat oyunda mute varsa böyle yapanlara mute atıp geçin. Uğraşmaya değmez. Birşey olacağını sanmam onun ettiği küfürleri SS aldın mı?

Blöfdür diye almadım inşallah blöfdür orada salaklık ettim.
Olay o yerlere giderse ve seni kışkırtmışsa çok bir şey olmaz.

İnşallah biey olmaz ama ben bu tarz şeyleri kafaya takan biriyim 1 gündür yemek yiyemiyorum ;( çok pişmanım
Bulamazlar diye düşünme çünkü bulmaları zor değil. Yetkili kişiler için bir Mail'e bakar. Sonuçta sende o oyuna bir mail hesabıyla kayıt oluyorsun ve tüm bilgilerin var o mailin bağlı olduğu Google hesabında. Onuda geçtim oynadığın cihazın ıp ve Mac adresi belli.

Hayır demez. Günümüzde oyun içi hakaretten ceza alan kişi sayısı çok. Eskisi gibi değil yani.

O küfür etti diye senin de küfür etmen yanlış. SS alıp oyun sonu raporlayacaksın o kadar. Ciddiye alan biriyse dava açabilir fakat yalan atan kişi daha çok.

Ben onu raporlayıp geçtim zaten o oyun sonu bana istek attı bende adını karıştırdım ve ekledım işde oyunda arkadaş olduğum biri sandım birbirimzle oyun içi şakalaşıyorduk işde goy goyuna birbirimize kufur ediyorduk bende o sandım ancak o çıkmadı sana dava açcam falan dedi. Ancak tartışdığımızda bana hakaret etti bende ona sövdüm keşke sövmeseydim ;(

Son düzenleme:
Blöfdür diye almadım inşallah blöfdür orada salaklık ettim.

İnşallah biey olmaz ama ben bu tarz şeyleri kafaya takan biriyim 1 gündür yemek yiyemiyorum ;( çok pişmanım.

Kardesim affedersin sen deli misin? Bu kadar kafana takma rahat ol ayni duyguyu bende kucukken yasamistim ve gece uyuyamamistim. Korkma bu sekilde tehdit edenlerin %98 ugrasmaz emin ol ki yani bizler her gün kufur ediyoruz ayni sekilde bir şey olmaz rahat ol.

Önünüze gelenin anasına, bacısına, karısına, kızına sövüp durmayın. Çok mu zor?

Dava açacağını sanmıyorum. Çoluk çocukla uğraşmaya değmez.

Hayır ben öyle herkese sovmem kolay kolay ancak bana hakaret etti beni kışkırtı bende dayanamadım.
Kardesim affedersin sen deli misin? Bu kadar kafana takma rahat ol ayni duyguyu bende kucukken yasamistim ve gece uyuyamamistim. Korkma bu sekilde tehdit edenlerin %98 ugrasmaz emin ol ki yani bizler her gün kufur ediyoruz ayni sekilde bir şey olmaz rahat ol.
Hayır benim yapımda var en ufak şeyi kafama takarım ya açarsa filan diye
Merhaba, kardesim bizde kasinanlara hakkini veriyoruz sovuyoruz tabii ki, öyle dava vs hikaye inanma kanma oyle seylere bana bircok kisi dedi ayni sekilde, yani sayisi cok fazladir beni ayni sekilde tehdit edenlerin, hiçbir şey olmaz korkma eger korkuyorsanda bir daha yapma iyi bir şey degil yani yapmaman daha iyi.

Daha yapmam zaten dersimi aldım.
15 yașından büyük müsün?

14 yaşındayım.
Hahaha, sözde bana da açacaktı veledin biri. Umrumda mı? Evet, yani biraz sıkıntılı. Benim bildiğim açar, açsa da tazminat ödersin en fazla. O da sana ettimi. Bir de ses kaydı varsa iş sıkıntı.

Oda bana hakaret etti ve yanlış hatırlamıyorsam küfürde etti, ses kaydı yok.

Son düzenleme:
Ben onu raporlayıp geçtim zaten o oyun sonu bana istek attı bende adını karıştırdım ve ekledım işde oyunda arkadaş olduğum biri sandım birbirimzle oyun içi şakalaşıyorduk işde goy goyuna birbirimize kufur ediyorduk bende o sandım ancak o çıkmadı sana dava açcam falan dedi. Ancak tartışdığımızda bana hakaret etti bende ona sövdüm keşke sövmeseydim ;(
Bir şey olmaz. Muhtemelen blöftür zaten. Benimde senin gibi bu tür şeyleri çok takan bir arkadaşım var ve seni anlıyorum. Bir daha yapma çünkü günümüzde bu tür şeyler ciddiye alınmaya başlandı. Sıkma canını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı