LoL'de kışkırttığı için küfrettim ve dava açmakla tehdit etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu LoL denen oyunu hala niye oynuyorsunuz ki? Dünyada gördüğüm en kalitesiz oyunların başında geliyor ve kitlesi de bir o kadar çocuksu, toxic ve flamer. Sal gitsin, oyun zaten leş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey olmaz. Lobiye gidip sesli küfür etmediğin sürece. Lobide ses kaydı aldıysa dava açma şansı var sesli olarak bireysel küfür ettiğin için. Ancak diğer türlü öyle bir şansı yok. Ki zaten sadece nickini biliyor. Ne yapacak ki? XXX nickli adama dava açıyorum mu diyecek? Veya LoL'den istese LoL bilgilerini verecek mi sanki? En fazla yapabileceği report etmek. Onu da LoL yapar oyun banı veya chat banı atarak. Ama dediğim gibi lobiye gidip sesli bir şekilde küfür ettiysen ve kaydettiyse ses kaydıyla dava açabilir.

LoL oynarken biri beni kışkırttı, ben de ona sövdüm sonra o da bana sövdü sonra kendimi tutamayıp ağır sövdüm (oyun boyunca beni kışkırttıktan sonr ) sonra özelden ekleyip biraz daha tartıştı benimle, "seni dava edeceğim" falan dedi sonunda. Sizce dava açar mı, açarsa ne olur? (18 yaşından küçüğüm)
Müessesemizin ikramıdır;
35DBE06B-8F49-47CE-8B23-172E989BC5DB.jpeg

iç hayat devam ediyor😁

Umarım ceza yersin. Zira senin gibi klavye artislerinin aklı başına gelmez başka türlü.

Umarım sen ve senin gibi klavye delikanlısı işe yaramazlar yok olurlar böyle oyunlardan, oyunların tüm güzel neşeli yönünü yok ediyorsunuz. Karşıdakini kesemez ormancıya ağlar, troller sonra da ana bacı kayar. Umarım karşıdaki işin peşini bırakmaz da emsal teşkil edecek cezalandırmalar ortaya çıkar.

LoL oynarken biri beni kışkırttı, ben de ona sövdüm sonra o da bana sövdü sonra kendimi tutamayıp ağır sövdüm (oyun boyunca beni kışkırttıktan sonr ) sonra özelden ekleyip biraz daha tartıştı benimle, "seni dava edeceğim" falan dedi sonunda. Sizce dava açar mı, açarsa ne olur? (18 yaşından küçüğüm)
:D LoL'de bırak dava açmayı, discord bile gelemiyorlar. Korkutmak için yaptığını düşünüyorum. Her gün yaşadığım klasik olaylar, TikTok'çu ergenin biri geliyor anancılık yapıyor ondan sonra kendini erkek zannediyor. Sosyal medyada herkes delikanlı.
Umarım sen ve senin gibi klavye delikanlısı işe yaramazlar yok olurlar böyle oyunlardan, oyunların tüm güzel neşeli yönünü yok ediyorsunuz. Karşıdakini kesemez ormancıya ağlar, troller sonra da ana bacı kayar. Umarım karşıdaki işin peşini bırakmaz da emsal teşkil edecek cezalandırmalar ortaya çıkar.
Yahu hocam tecavüzcüler,dolandırıcılar,katiller serbest bırakılıyor da bu tür küçük şeylere mi dava açılacak ? Klavye delikanlısı diyorsun da, karşıda ki adam kışkırtmış ise karşı taraf da suçlu. Linç etmeye yer arayan tayfa gene toplanmış.

Son düzenleme:
:D LoL'de bırak dava açmayı, Discord bile gelemiyorlar. Korkutmak için yaptığını düşünüyorum. Her gün yaşadığım klasik olaylar, TikTok'çu ergenin biri geliyor anancılık yapıyor ondan sonra kendini erkek zannediyor. Sosyal medyada herkes delikanlı.

Yahu hocam tecavüzcüler, dolandırıcılar, katiller serbest bırakılıyor da bu tür küçük şeylere mi dava açılacak? Klavye delikanlısı diyorsun da, karşıda ki adam kışkırtmış ise karşı taraf da suçlu. Linç etmeye yer arayan tayfa gene toplanmış.

Ya ne alaka acaba? Bu dediğin Türk yargısının sorunu, anayasa metinleri bu tür durumlarda cezaları gayet iyi belirlemiş ama uygulamalarda yok, yani uygulamıyorlar. He madem bunlara çözüm istiyorsun okursun hukuk, hakim veya savcı olup anayasa maddelerini harfiyen uygularsın bu da senin Türk yargısına katacağın güzel bir değişiklik olur ancak ailesinden terbiyeyi alamayan arkadaşların da durdurulması gerek. Ben de LoL oynuyorum ancak bu durumlar bu günlerde özellikle 18 yaş altı bireylerde çok ortaya çıkmaya başladı. Adamı kesiyorsun, girmemesi gereken yerde, eksik itemi olduğu halde kazanamayacağı savaşa giriyor sonra chatten küçük bir "?" Atıyorsun basıyor anneye küfürü sence bunun durması gerekmez mi? Önceki yazımda da karşı tarafı savunmadım ancak yaptığın savunma aşırı saçma oldu.

Ya ne alaka acaba? Bu dediğin Türk yargısının sorunu, anayasa metinleri bu tür durumlarda cezaları gayet iyi belirlemiş ama uygulamalarda yok, yani uygulamıyorlar. He madem bunlara çözüm istiyorsun okursun hukuk, hakim veya savcı olup anayasa maddelerini harfiyen uygularsın bu da senin Türk yargısına katacağın güzel bir değişiklik olur ancak ailesinden terbiyeyi alamayan arkadaşların da durdurulması gerek. Ben de LoL oynuyorum ancak bu durumlar bu günlerde özellikle 18 yaş altı bireylerde çok ortaya çıkmaya başladı. Adamı kesiyorsun, girmemesi gereken yerde, eksik itemi olduğu halde kazanamayacağı savaşa giriyor sonra chatten küçük bir "?" Atıyorsun basıyor anneye küfürü sence bunun durması gerekmez mi? Önceki yazımda da karşı tarafı savunmadım ancak yaptığın savunma aşırı saçma oldu.
"?" atman kışkırtmaya giriyor yalnız. Normal bir insan birisini kesince "?" atmaz. Onun dışında doğrusun.

Evet, düşündüğüm gibi bu konuda sütten çıkmış ak kaşık konseyi toplanmış. Kendileri hayatları boyunca hiç oyunda sövmeyen, süper güçlü özel insanlar.

Uğraşmaz bile kanka. Kafana takma. Dosya masrafına girmez zaten ailesi de. Kesin kendisi de küçüktür 18 yaşından zaten. Ağlayıp sızlanmaya devam etsin.

"?" Atman kışkırtmaya giriyor yalnız. Normal bir insan birisini kesince "?" Atmaz. Onun dışında doğrusun.

O sadece küçük bir örnek. Herkese açık sohbeti kullanırım ve başıma daha geçen gelen bir olayda karşıma gelen irelia ile 1V1'de savaşırken irelia kaçmak için sıçra kullandı ancak duvarı geçemeyince ben de kestikten sonra "flash biraz n/a oldu sanki kankam he xd gg" yazıp saldım, başladı oyun sonuna kadar anneye küfüre eee buna napılacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı