LoL'de küfür ban sebebi midir?

deniz621662

Femtopat
LoL'de biri bana küfür etti diyelim, adamın adı musa all a report musa küfür yazmak ban sebebi mi? Bu konu şu an LoL'ün oyuncular kısmında çok popüler bu konuyu bir.

Evet ban sebebidir. Gerçi bu raporlanmanıza bağlı, rapor sayınız artarsa sisteme düşersiniz orada da atarlar banı.
Sana küfür edene küfür etmek serbest değil. Yani bu ilk yumruğu o attı bende kendimi savundum gibi bir mevzu değil. Sanal ortam zaten, raporlayıp geç. Hayatında bir daha karşılaşmayacaksın o kişiyle.

Soruyu anlamadınız galiba. Herkese açık şekilde "Şu oyuncuyu raporlayın" yazmak ban sebebi mi? Diye sormuş. Ya da ben öyle anladım.
Cevapta vereyim. Eğer gerçekten küfür ediyorsa, diğer takımdan da yardım isteyip daha fazla raporlatma şansına sahip olabilirsin. Bunda bir sakınca yok.

Soruyu anlamadınız galiba. Herkese açık şekilde "Şu oyuncuyu raporlayın" yazmak ban sebebi mi? Diye sormuş. Ya da ben öyle anladım.
Evet onu da kastetmiş olabilir. Anlatımı bozuk.

Eğer öyle ise o ban sebebi olmaz muhtemelen, tabii dediğiniz doğruysa. Yani iftira atıp spamlamak ban sebebi ama bundan dolayı çok yoğun bir ban atımı yok, nadiren oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmayan bir şey için report edersen senin ettiğin diğer raporlar göz önüne alınmıyor. O yüzden kızdığın adama 4 tane rapor atıp bu niye banlanmıyor dememek lazim.

Geri
Yukarı