Lol'de küfür edene nasıl dava açılır?

Hocam aynısını 4-5 ay önce bende yaşadım açmak istedim ama arkadaşlar bana daha dosyası bile açılmaz dendi ki doğru dediler ülkede katiller elini kolunu sallayarak geziyo 2 anneye küfür eden mi ceza alacak güldürmeyin lütfen.
Ramazan ramazan huzurumu kaçırdı ve ninemi daha yakın zamanda kaybettim, ruhuna dahi küfür ediyor adam. Ben 17 yaşındayım fakat abim aracılığıyla bir şeyler yapmak için uğraşırım gerekirse mümkünatı var mı bu olayın?

Ramazan ramazan huzurumu kaçırdı ve ninemi daha yakın zamanda kaybettim, ruhuna dahi küfür ediyor adam. Ben 17 yaşındayım fakat abim aracılığıyla bir şeyler yapmak için uğraşırım gerekirse mümkünatı var mı bu olayın?
Riot Games oyunlarını neden takımsız oynamamanız gerektiğini tecrübe etmiş oldunuz. Ninem öldü küfür etme dediğinizde daha çok küfür edeceklerdir çünkü ahlaksız bir milenyum bebesi olmak bunu gerektirir. Yazık bu gençliğe cidden.

Siber suçlar olabilir belki de inanın emeğinize yazık olur çocuksa zaten alacağı cezadan beraat eder.

LOL oynarken en ufak negatif bir söylemde bulunanı ben direkt olarak muteliyorum. Size de tavsiye ederim. Adam karısına ateş ediyor, mahkeme adamı salıyor. Hiç zannetmem bu sistemde küfür edene ceza verileceğini. Büyük ihtimalle 10 yaşında veledin tekidir.

Geri
Yukarı