Lol'de küfür edene nasıl dava açılır?

LoL'de din, kitap, Allah, ve ölmüş nineme dahi küfür eden birine dava açmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Yaşadığınız tecrübeleri de anlatırsanız sevinirim.
Bu saydığınız şeylere ek olarak cumhurbaşkanıMa hakaret etti derseniz ciddiye alırlar yoksa size adaletli davranmazlar bence. Emin değilim ama 'bence' ciddiye bile almazlar bunu yapmaz iseniz.
Bu yöntem denenebilir belki bilemedim

En azından oluru var mıdır başka zamana aklımda tutabilirsem gereğini yapmaya çalışırım ağrıma gitti çok bu olay.

İzlediği oyuncu politikasını düşünürsek siz istediğiniz kadar uğraşın Riot Games destek sayfasından ticket atın mahkemeye vereceğinizi belirtin yine de tınlamıyorlar sadece oyun içi sohbet yasaklaması verip geçiyorlar maalesef Riot Games oyuncu politikası olarak çok zayıf. Uğraşmaya bile değmez kısacası

İzlediği oyuncu politikasını düşünürsek siz istediğiniz kadar uğraşın Riot Games destek sayfasından ticket atın mahkemeye vereceğinizi belirtin yine de tınlamıyorlar sadece oyun içi sohbet yasaklaması verip geçiyorlar maalesef Riot Games oyuncu politikası olarak çok zayıf. Uğraşmaya bile değmez kısacası
Bu arkadaşın reşit olduğunu düşünüyorum ve ettiği küfrün içeriği biraz sıkıntılı bu yüzden birileri ciddiye alır diye düşünüyorum. Camini başına yıkarımdan tut ölmüş ninenin ruhunu bimlemle yapayım tarzı küfürleri bir çocuktan duyacağımı sanmıyorum.

Bu arkadaşın reşit olduğunu düşünüyorum ve ettiği küfrün içeriği biraz sıkıntılı bu yüzden birileri ciddiye alır diye düşünüyorum. Camini başına yıkarımdan tut ölmüş ninenin ruhunu bimlemle yapayım tarzı küfürleri bir çocuktan duyacağımı sanmıyorum.

Bende oyun içi ağır küfürler dini vs. küfür ve söylemlerde bulunan birini oyun içi video ve ekran görüntüsü ile destek ekibine bildirip mahkeme açacagımı bildirdiğim halde pek sallanmadı elinizde somut bir kanıt olursa savcılığa başvurup bir sonuca varabilirsiniz fakat bahsettiğim şu zayıf politika geregi oyuncuların IP adresi kişisel bilgilerini paylaşmaktan yana değiller maalesef.

Geri
Yukarı