Çözüldü LoL'de küfür edince sınırsız ban verilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hesabım 300 seviye. Takıma Veigar geldi. Maç basında Lux'la atışmışlardı sonra bilerek ölmeye başladı tüm lanelerde. Maçı kazanırken kaybettik. Ben de sinirlenip bayağı bir küfür ettim. Raporladı fakat sadece o raporladı. Daha önce ne ban yedim ne de bir uyarı aldım. Büyük ihtimal ban yiyeceğim, 14 gün mü yerim direkt sınırsız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ettiğiniz küfürün içerisinde nefret söylemi, ırkçılık vb. gibi küfür yoksa 10 maç sohbet cezası; varsa da 14 gün ban alırsınız. Küfürden direkt kalıcı olarak banlanmazsınız. O algıyı yapanların çoğunluğu her maç küfür ettiği için sistem sırasıyla 10 maç sohbet cezası, 14 gün ban, sonra kalıcı ban veriyor.

Eğer ettiğiniz küfür doğrudan nefret söylemi, ırkçılık vb. tarzı küfürse direkt 14 gün banlanıyorsunuz. Onun haricinde küfür edince direkt kalıcı ban yemezsiniz. Bu davranışı da tekrarlamamanızı tavsiye ederim. Bir daha görmeyeceğiniz adam için oyun hesabınızı hiçbir şekilde riske atmaya gerek yok.
Ettiğiniz küfürün içerisinde nefret söylemi, ırkçılık vb. gibi küfür yoksa 10 maç sohbet cezası; varsa da 14 gün ban alırsınız. Küfürden direkt kalıcı olarak banlanmazsınız. O algıyı yapanların çoğunluğu her maç küfür ettiği için sistem sırasıyla 10 maç sohbet cezası, 14 gün ban, sonra kalıcı ban veriyor.

Eğer ettiğiniz küfür doğrudan nefret söylemi, ırkçılık vb. tarzı küfürse direkt 14 gün banlanıyorsunuz. Onun haricinde küfür edince direkt kalıcı ban yemezsiniz. Bu davranışı da tekrarlamamanızı tavsiye ederim. Bir daha görmeyeceğiniz adam için oyun hesabınızı hiçbir şekilde riske atmaya gerek yok.

Çözüm
Ettiğiniz küfrün içerisinde nefret söylemi, ırkçılık vb. gibi küfür yoksa 10 maç sohbet cezası; varsa da 14 gün ban alırsınız. Küfürden direkt kalıcı olarak banlanmazsınız. O algıyı yapanların çoğunluğu her maç küfür ettiği için sistem sırasıyla 10 maç sohbet cezası, 14 gün ban, sonra kalıcı ban veriyor.

14 yersin büyük ihtimal ya da sesli ve chat sohbet kısıtlması.

Tamamdır teşekkürler. Zaten normalde LoL'de küfür eden birisi değilim çok para yatırdım çünkü. Ama bu maçta nedense kendimi tutamadım.

Geri
Yukarı