LoL'de küfür etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SoilKingh

Centipat
Arkadaşlar arkadaşım çocuğa küfür etmiş ama bu diğer çocuk ilk küfür etmiş. Hatta ana at avrat bacı hala girmiş ve odaya çarmış. Bunu çocuk bu gitmiş küfür etmiş. Orada çocuk demiş ki SS aldım seni dava edeceğim demiş. Sizce bir şey olur mu? (League Of Legends)

Son düzenleyen: Moderatör:
:) Enteresan. Bir şey olmaz da küfür hoş mu? Etmeyin, ettirmeyin.

NOT: Yanlış anlaşılmasın da küfürü eden de 12 yaşında, SS aldım dava edicem diyende 12 yaşında çocuk. Küfür veledliktir bunu aklınıza kazıyın.

Arkadaşının beynine haciz gelir büyük ihtimalle.

Yahu kardeşim ben bunları anlamıyorum. Bunu sormak için hesap mı açtın ? Umarım dava edilir, hani olacağından değil ama, ne diyeyim yani.

Siber suçlardan ifadeye çağırıldığı vakit bir şey var mı yok mu anlamış olur 😂 Bal gibi olur.

Küfür yazılı olarak geçmişse, küfrü ilk başlatan arkadaşınız değilse korkmanıza gerek yok. Tabii arkadaşınızın ona küfür etmesi hoş olmamış. Eğer adam küfür etmemiş ancak ortamı gerecek şeyler yazdıysa, yani ortada bir tahrik söz konusuysa bazen ceza verilmiyor.

Küfürü eden kişi sözlü olarak edip, arkadaşınız yazılı olarak ettiyse ve elinizde ses kaydı, video kaydı yoksa ve tüm deliller karşı tarafta ancak sizin eliniz boşsa geçmiş olsun.

Son düzenleme:
LOL kelimesini de oyununu da gördükçe sinirim bozuluyor artık. Oyun sektörü içindeki en rezil ortam kendilerindedir çok şükür. Keşke sunucuları falan patlasa da bu lüzumsuz oyun yok olsa.

Oyunu yıllardır oynarım. Son 2 yıldır chate toplamda 5 cümle yazmışımdır. Sürekli kapalı oynarım, artık mide bulandırıyor. Hiçbir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı