LoL'de küfürden ban yer miyim?

Arkadaşlar takımıma gelen Sylas koridora boşa gang gelip gelip öldü sonra be nde buna sövdüm. Bunun doğru bir şey olmadığını biliyorum ancak gerçekten çok tilt oldum. Adamsa dava edeceğim seni ha bekle sen dedi ve başka bir şey demedi. Yaşım küçük. Sövmenin doğru bir şey olmadığını biliyorum ancak gerçekten çok tilt oldum. Normalde asla küfür etmem. Yardımcı olur musunuz?

Adamın ismine değil de oynadığı karaktere küfür ettiğim için bir şey olmaz diye geçiştirmiştim ancak kafama takıldı.
Sadece sylas ve sen yoksun oyunda millet senin küfürlerine şahit olmak zorunda değil biraz büyü ve bir yetişkin gibi davran oyunda kimseye hakaret,tehtid,küfür etme,ettirme. Türkiye serveri az seviye atlasın gerçekten oyuncular rezil durumda her maç en az bir toxic bu ortamda oyun oynamak üniversite sınavına hazırlanmak gibi stresli ve bunaltıcı. Yani kısacası technopath üzerinden bize böyle bir konu açıcağına oyundaki hal ve tavırlarını değiştir yoksa ban yersin çok rahat bir şekilde gözünün yaşına bakmazlar.

Geri
Yukarı