LoL'de feed yüzünden ban yer miyim?

Canın stres mi atmak istiyor çek bir tane smurf yardır içinden geldiğince. Kimse de kızmasın şu forumda bile kurallar 24 saatliğine kalksa cehennem çukuruna döner burası az çok herkesin içinde bazen kayışı koparma isteği vardır.
Mükemmel bir bakış açısı gerçekten. Tebrik ederim.

Bu arada, ticket atarak kendimi raporladım. Umarım karşıdaki koridorumu çalan kişi de ban yer.

Bu oyunda "ilk ben dedim" mantığını anlamış değilim oyun size bir rol atıyor ve sizden bu role uygun bir oyun oynamanızı istiyor, kaldı ki bu tip oyunları oynuyor iseniz mutlaka her koridorda birikim ve bilginiz olması lazım veya en azından takıma zarar vermeyecek şekilde bir bilginiz olması lazım ben sadece bu koridorda oynayacağım demek tamamen oyunbozanlık bunun başka bir açıklaması yok madem öbür koridorlarda yeterli bilgi ve birikim yok o zaman dereceli karşılaşmalar yerine normal oyunlar oynayın veya botlara karşı antrenman yapın. İyi ki bu oyunu zamanında bırakmışım bu tip konuları görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum artık.

Sıkıntı yok. Buna değerdi. Sanırım hayatımda ilk defa bir oyunda bu kadar toksiklik yaptım.

Ban yiyince de buna değerdi dersin o zaman. Chate ilk jg benim yazdığınıza göre Kapalı Seçim oynuyorsunuz. Kapalı Seçim'de bile trollüyorsanız oyunda ilerlediğiniz zaman işiniz zor, bu daha başlangıç çünkü.

Ban yiyince de buna değerdi dersin o zaman. Chate ilk jg benim yazdığınıza göre Kapalı Seçim oynuyorsunuz. Kapalı Seçim'de bile trollüyorsanız oyunda ilerlediğiniz zaman işiniz zor, bu daha başlangıç çünkü.
İlerlediğim zaman koridor çalan kişilerle karşılaşacağımı sanmıyorum. Evet, ban yiyince de değdi diyeceğim.

İlerlediğim zaman koridor çalan kişilerle karşılaşacağımı sanmıyorum. Evet, ban yiyince de değdi diyeceğim.
İlerlediğin zaman zaten roller kendiliğinden seçilecek. Ve bir anda sinirlenip patlamayın, bir insan yüzünden 8 kişinin oyun zevkinin içinden geçtiniz.

Herkes konu sahibine yüklenmiş. Konu sahibinin hakkını kimse düşünmemiş. Tekrardan oyunun nasıl bir kitleye sahip olduğunu görmüş oldum. Umarım ban yersin ve bir daha bu oyuna vakit harcamak durumunda kalmazsın.

Başka bir uğraş bulman daha iyi olur. Dizi izle, anime izle, manga oku, kitap oku. İngilizceni geliştir. Çok daha keyifli aktiviteler var.

Herkes konu sahibine yüklenmiş. Konu sahibinin hakkını kimse düşünmemiş. Tekrardan oyunun nasıl bir kitleye sahip olduğunu görmüş oldum. Umarım ban yersin ve bir daha bu oyuna vakit harcamak durumunda kalmazsın.

Başka bir uğraş bulman daha iyi olur. Dizi izle, anime izle, manga oku, kitap oku. İngilizceni geliştir. Çok daha keyifli aktiviteler var.
Hocam bunun konu sahibine yüklenmekle alakası yok. LoL'de böyle durumlar çok var ve arkadaş daha oyunun başlarında, hep böyle davranırsa oyundan zevk alması imkansız ve takımına da oyunu zehir edecek. Böyle durumlar normal ve arkadaşın sakin sakin bunu ,ne yazık ki, kabullenmesi gerek.

Geri
Yukarı