LoL'de küme atlayamamak

Dostum beni konu sahibi ile karıştırdın sanırım :) Yine de cevap vereyim. Ana hesabı elmas diyorsun ya elmas iyi bir lig değil. Düşük eloda olduğum sana malum olmuş sanırım ona da cevap vereyim, evlenmeye yakın GM 350 LP hesabımı satıp oyunu bıraktım. Oyun hakkındaki bilgin çok düşük demişsin. O düşük bilgi ile sezon 2 de başladığım oyunda sezon 5-6-7 elmas 8-9 Master-GM eloda çok oyun oynadım. Şu an başlasam 60-70 Win ile tek elle elmas olabilirim. İddiaya girmek istersen girelim. Mükemmel miyim? Elbette değilim. Ancak dediğin gibi düşük eloda da değilim, ego tatmin etmek için 200 TL mi çöpe de atmadım :) Yani o meyve ismiyle adını zikrettiğim arkadaş o meyve ismini hak ediyor :) Senden ricam cevap yazdığın mesajın önce kime ait olduğuna bak.
Konu sahibi burada. Bu ne ego ya? ID paylaşır mısın? merak ettim profilinizi pro bey
Bazı arkadaşlar diyor ki; "yok 20 oyun ard arda alıyorum, yok senin ait olduğun lig budur" falan. Yahu arkadaş madem öyle sende %90 win rate var profilini paylaşta görelim.
Faker "Hide on bush" korea server. 240 win / 210 loose %53.3 win rate. Faker bile takımını tek başına taşıyamıyorken siz kimsiniz ya :)
Mesele jungle Kha alıp oyun taşıma meselesi değil. Mesele sup oynayıp lig atlayabilmek. Dünkü oyunda yanımdaki adc bilerek şifa basmadı, senin gibi bir low için harcayamam gibi laf etti. Ondan önceki oyunda yanımdaki adc türküm diye ırkçı söylemlerde bulundu. Ben buna rağmen oyunu bırakmadım 2 oyunu da kazandım. Ve oyun sonu bana laf eden adamlara baktığımda takıma pek katkılarının olmadığını gördüm. Normal değil mi? Oyun başında bir adc şifa basmıyor, diğer adc ırkçı söylemlerde bulunuyor. Böyle zihniyetlerden, bu oyunun takım oyunu olduğunu unutanlardan ne beklersin ki? Bu tiplerle ben lig atlamaya çalışıyorum. Asıl problem bu.

Son düzenleme:
Konu sahibi burada. Bu ne ego ya? ID paylaşır mısın? Merak ettim profilinizi Pro bey
Bazı arkadaşlar diyor ki; "yok 20 oyun art arda alıyorum, yok senin ait olduğun lig budur" falan. Yahu arkadaş madem öyle sende %90Win Rate var profilini paylaşta görelim.
Faker "Hide on bush" korea server. 240Win / 210 loose %53.3 Win Rate. Faker bile takımını tek başına taşıyamıyorken siz kimsiniz ya :)
Mesele Jungle Kha alıp oyun taşıma meselesi değil. Mesele SUP oynayıp lig atlayabilmek. Dünkü oyunda yanımdaki ADC bilerek şifa basmadı, senin gibi bir Low için harcayamam gibi laf etti. Ondan önceki oyunda yanımdaki ADC türküm diye ırkçı söylemlerde bulundu. Ben buna rağmen oyunu bırakmadım 2 oyunu da kazandım. Ve oyun sonu bana laf eden adamlara baktığımda takıma pek katkılarının olmadığını gördüm. Normal değil mi? Oyun başında bir ADC şifa basmıyor, diğer ADC ırkçı söylemlerde bulunuyor. Böyle zihniyetlerden, bu oyunun takım oyunu olduğunu unutanlardan ne beklersin ki? Bu tiplerle ben lig atlamaya çalışıyorum. Asıl problem bu.

Başkan benim sana karşı bir söylemim yok. Adam beni sen sanıp yazdığı için "konu sahibi" diye zikrettim. Benim de sitemim sana saçma yayıncıları önerdi diyeydi. Düşük elo olmakta bir ayıp yok. Ayrıca kim ne diyor onu da bilmem ama ben oyunu bırakmış biri olarak şu an Silver-Gold eloda oyuna girsem kazanacağıma eminim hocam. Yani bence de o şifa basmamış, bu ırkçılık yapmış falan bahane değil. Bakın yanlış anlamayın, rezalet oyuncular var ve bütün oyununuzu baltalıyor çok haklısınız. Bunu elbette ben de biliyorum. Ama ben eski high elo bir Player olarak düşük eloda oyuna girsem bunları dahi taşıyabileceğime inanan biriyim. Tekrar söylüyorum sizi küçümsediğim falan da yok. Ayrıca profil olayına gelince ben yaşı biraz geçkin biri olarak, arada ufak kardeşimin hesabına girer oyun atarım. Kendime ait hesaplarımı evlenmeden önce güzel bir para karşılığı satıp oyunu bıraktım. Ama nasıl oynadığımı görmek istersen, senin hesabını senin için oynayabilirim :)

Başkan benim sana karşı bir söylemim yok. Adam beni sen sanıp yazdığı için "konu sahibi" diye zikrettim. Benim de sitemim sana saçma yayıncıları önerdi diyeydi. Düşük elo olmakta bir ayıp yok. Ayrıca kim ne diyor onu da bilmem ama ben oyunu bırakmış biri olarak şu an Silver-Gold eloda oyuna girsem kazanacağıma eminim hocam. Yani bence de o şifa basmamış, bu ırkçılık yapmış falan bahane değil. Bakın yanlış anlamayın, rezalet oyuncular var ve bütün oyununuzu baltalıyor çok haklısınız. Bunu elbette ben de biliyorum. Ama ben eski high elo bir Player olarak düşük eloda oyuna girsem bunları dahi taşıyabileceğime inanan biriyim. Tekrar söylüyorum sizi küçümsediğim falan da yok. Ayrıca profil olayına gelince ben yaşı biraz geçkin biri olarak, arada ufak kardeşimin hesabına girer oyun atarım. Kendime ait hesaplarımı evlenmeden önce güzel bir para karşılığı satıp oyunu bıraktım. Ama nasıl oynadığımı görmek istersen, senin hesabını senin için oynayabilirim :)
yanlış anlamışım k.bakma. teklif için teşekkürler. şu an serideyim 3 oyun alırsam gold4 oluyorum. Şimdi hesabı veririm toxicler denk gelir kaybedersin falan hiç gerek yok.

Lavorgtal, oyun içi nickim. Eklersen konu hakkında istişahare edip beraber oynayabiliriz. Şayet ben de aynı sorundan mütevellit acı çekiyorum. Yazışmaya kalksak sayfalar sürer. En azından bot lanede sağlam bir supporta sahip olursam çok rahat kazanma oranını yükseltiriz diye düşünüyorum. Ben de West sunucusunda oynamaktayım.
Bunu yazdığımda Silver 1 idim. Şu an Plat 2 yim. Geçen senelerde de birisine duo girmek için yazmıştım cevap vermemişti o sene de Elmas olmuştum. Sanırım duo çağrıma cevap vermeyenlerin genel kaderi bu oluyor :D

Hesabım bu bu arada;

Bunu yazdığımda Silver 1 idim. Şu an Plat 2 yim. Geçen senelerde de birisine duo girmek için yazmıştım cevap vermemişti o sene de Elmas olmuştum. Sanırım duo çağrıma cevap vermeyenlerin genel kaderi bu oluyor :D

Hesabım bu bu arada;

yalannn söylüyorsunnn :) profiline bakmıştım silver 1 değil gold 2 idin. Beraber oyuna girip seni düşürmek istemedim.

Hesabım bu bu arada;

Hocam elmas serisindeyim beni duoya çağırabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı