LoL'de maç kaybettirmekten zevk almak

Öncelikle kardeşim seninle ne kadar gurur duysam azdır. Şöyle açıklıyayım bende jung oynuyorum sonra bakıyorum benden izinsin mavimi almışlar ormanımda karga kurbağa kesiyorlar sonra diyorum bir daha ormana girersen oyunu satarım tabii ne diyorlar adamsan sat tamam diyorum sonra tflere gelmiyorum girermiş gibi yapıp savaş çıkarıp satıyorum sonra o küfürleri yazınca Aykut Elmas'ın kargocu vine gibi zevke geliyorum aşırı bir hoş oluyorum bende aynı durumdan müzdaribim lakin kurtulmakda istemiyorum ne yapsam bilemedim.
Evet orman oynarken bende çok yapıyorum bunu.Çarpım yokken adc gelip redimi çalıyor benden.Ee sen maç mı kazanacaksın şimdi?Önde olduğumuz kaçtane maçı sattım.Birtanesi öldürmekle tehdit ediyordu hatta.Çıldırıyorlar ;)

Bu oyunun amaci ne? Oyunu yenip puan kazanip ust liglere cikmak degil mi. Sen simdi bunu yaparak kazanacagin puani belli ki umursamiyorsun. E o zaman oynamayin kardesim boyle rekabetci oyunlari umurunuzda degilse. Milyon tane guzel oyun var gidin onlari oynayin. Sizin zamaniniza da yazik.

Lolü bırakma sebebim senin gibiler. Valorant'ta 4v5 ve 3v5 kazanmak mümkün. Çok winim var bu şekilde. Ancak LoL'de çok zor. Ben küfür etmem, chat bile yapmam. İnfomu verir oyunuma bakarım. Geliyor bir iki tane senden, durduk yere Lp kaybetmeme sebep oluyor. Ya senden önce 45 dakika maç atmışım senin kaybettirdigin Lp için. Takimda bir kişi küfür etti diye niye benim macimin da içinden geçiyorsun ki. Sonra sonra saldım zaten.

Valo'da en güzel eğlence, takımda bana kaybettirebilecegini sananlar olması. 1v5 atamam belki ama 3v5 rahat rahat ne kadar takimimdaki trollese de kazanırım. 2v5 çok zor oluyor. 1v5 atacak kadar da iyi değilim dediğim gibi.

Bu oyunun amaci ne? Oyunu yenip puan kazanip ust liglere cikmak degil mi. Sen simdi bunu yaparak kazanacagin puani belli ki umursamiyorsun. E o zaman oynamayin kardesim boyle rekabetci oyunlari umurunuzda degilse. Milyon tane guzel oyun var gidin onlari oynayin. Sizin zamaniniza da yazik.
Zaten oynamıyorumki,rdr 2 ye sardım bu aralar,bugün boş zamanım vardı lol atayım dedi.Ama lolde bilerek kaybettirmek gerçekten zevkli ;)

Kardeşim sen 13 yaşında mısın yoksa bi problemin mi var?

Hayır 1 kişi değil, genelde 4'ü birden tilt etmeye çalışıyor. Gerçi tilt etmedikleri halde bilerek kaybettirdiğim maçlarda oldu 🙂

O öyle olmaz genelde siz küfür yemekten zevk alıyorsunuz belli :D adam size once derki ne olur duzgun oyna kardesim sizde malum yerimi ye derseniz adama adam hakli olarak sover size.

Geri
Yukarı