LoL'de Mavi Öz Nasıl Kasılır?

Var. Oynamak. Ya da parayla alabilirsin ama ne gerek var. Zaten oynuyorsun. Özellikle 30.seviyeye kasana kadar bir sürü şampiyon çıkıyor zaten. Kutulardan çıkan şampiyonları da ayrıştırabilirsin.

yolu yok uzun süre oyna bide yeni karakter olayına abanma . Bir karakteri mainle efendi efendi challanger ol. Nickide o karakteri betimleyen bişey koyarsın . al sana starter pack

Ben LoL'de şampiyon alacağım ama bir türlü mavi öz kasamıyorum, kasmanın bir yolu var mı?
Elindeki kullanmadığın şampiyonları iade edebilirsin. 3 tane bedava iade hakkın olması lazım. En yararlı cevabı en iyi cevap olarak seçersen sevinirim.

Oyuna yeni başladıysan zaten sana başlangıçta bayağı bir şampiyon veriyor. Zaten sen onları oynayıp öğrenirken level atlarsın ve çıkanları da mavi öze dönüştürmeden direk geliştirip ucuza açarsın. Kısacası senin için zaten şampiyonları öğrenmek 1 maçla olacak iş değil oynaya oynaya kasacaksın.

Ben LoL'de şampiyon alacağım ama bir türlü mavi öz kasamıyorum, kasmanın bir yolu var mı?

Bende şu an 10000 mavi öz var ve kasma taktiğim level atlayarak her gün 4 oyun urf giriyorum ki daha hızlı level atlayıp kapsül alıp mavi öz kazanmak için ve her gün oyuna giriyorum günlük galibiyet için de mavi öz veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı