LoL'de nasıl daha fazla LP kazanırım?

Xapreas

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bronz 4'de bu KDA'da 13 LP veriyor. Master-Grandmaster eloda daha kötü KDA'larla oynayanlarla 16 17 Lp veriyor. Çok komik bir olay nasıl kurtulabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-01-23-03-27-004_com.riotgames.mobile.leagueconnect.jpg
    Screenshot_2022-10-01-23-03-27-004_com.riotgames.mobile.leagueconnect.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 57
Bronz 4'te bu Kda'da 13 lp veriyor. Master-grandmaster eloda daha kötü Kda'larla oynayanlarla 16 17 lp veriyor. Çok komik bir olay nasıl kurtulabilirim?

Komik bir olay falan değil lp verirken yok baron kestik yok daha çok kill aldık daha fazla lp vermeli gibi bir olay yok Win ratene göre lp veriyor oyun sana daha çok lp almak istiyorsan oyun başı 15 20Win streak yapman lazım ki verdiği lp sayısı artsın.

Komik bir olay falan değil lp verirken yok baron kestik yok daha çok kill aldık daha fazla lp vermeli gibi bir olay yok Win ratene göre lp veriyor oyun sana daha çok lp almak istiyorsan oyun başı 15 20Win streak yapman lazım ki verdiği lp sayısı artsın.
Yone'yle 6 7 maçtır kazanıyorum ama araya 1 autofill adc geldi onda bir sıkıntı oldu. 1 lose bile olsa olmuyor mu?

TFT oynuyorum oradan örnek verebilirim. Şu an plat 1'im ve buraya geleseye kadar sürekli top 4. şu an oyun girdiğimde 7 elmasın olduğu lobiye düşüyorum. Kaybettiğimde daha az kazandığımda daha fazla lp alıyorum. Yani lp kazanma olayı senin skoruna değil lobinin seviyesine bağlı biraz da.

Yeni konular

Geri
Yukarı