LoL'de nasıl kendimi daha iyi geliştirebilirim?

Hocam takımı muteleyin geçin sadece pinglerini susturmayın (takım iletişimi için) size yönelik olumsuz konuşanları muteleyip oyuna odaklanın.

Bol bol ranked girin hocam öyle öyle gelişirsiniz birde twitchte yayın izleyin artık hangi lane oynuyorsanız mesela ben top lane gp oynuyorum solarbaccadan çok şeyler öğrendim.
İşte ranked girince bende kötü oynayınca lose geliyor. Diğer maçta kötü team geliyor.

Hocam takımı muteleyin geçin sadece pinglerini susturmayın (takım iletişimi için) size yönelik olumsuz konuşanları muteleyip oyuna odaklanın.
İşte hocam ss leri saçma kullanıyorlar, ölüceğimi bildiğim için dalmayınca Rakipler kayıp oldu ss i atmaktır, boş boş ss atmaktır. Bu da insanı tilt ediyor.

Oynadıkça alışacaksın. YT'dan videolar izlemek bu süreci hızlandırır. Ayrıca oyunu şuan iyi bilmediğin belli. Dereceli girip insanları lplerinden etme. Bol bol sıralı maç atıp iyice kavra oyunu 1-2 sene sonra ufaktan dereceli girmeye başlarsın.

Minyon kesme alıştırması yapın bol bol. 15 minyon bir kill civarı Gold getiriyor. Ayrıca map takibini yapıp, oyunu iyi analiz ederseniz bir yerlere gelirsiniz. Herkes flame attığına göre elonuz biraz düşük sanırım bu dediklerimi iyi yapıp, kötü oynasanız bile yükselebilirsiniz. Ayrıca kesinlikle hangi itemin ne işe yaradığını öğrenin. Karşıya göre item alırsanız çok iyi olur.

Geri
Yukarı