LoL'de OTP olmalık şampiyon önerisi

Veigar, Lulu, Karma, Thresh.

Ama bence bunu kendiniz bulmanız gerek, antrenman modunda tüm ilginizi çeken karakterleri seçin, en sevdiğiniz 5 tane karakteri seçin. Sonrasında onu 3'e düşürün ve OTP'si olun. :)

1 main lane seçin, orada 3 OTP karakteriniz olsun.

1 tane de başka lane seçin, orada da 2 OTP karakteriniz olsun.

Son düzenleme:
Adc oynayan bir arkadaşın yoksa braum, leona, taric, seraphine, nautilus ve bard eğer arkadaşın varsa lulu, yuumi, nami, zyra, brand.
Neden 2 kısma ayırdım diye sorarsan eğer adc oynayan bir arkadaşın yoksa ve lulu gibi çarlar alırsan botta çok zorlanırsın, adam senin istediğin gibi oynamaz veya uyuşamazsınız falan falan. Eğer adc oynayan bir arkadaşın varsa beraber iyi anlaşacağınız için tank olmayan çarlar alıp mainleyebilirsin çünkü arkadaşınla iyi anlaşacağınız için düzgün bir oyun yapabilirsiniz botta.
Bence otp olma farklı çarlara alışık ol gene de otp olacağım diyorsan bu saydığım çarlar çok iyi ve zevkli çarlar.

Son düzenleme:
Veigar, lulu, karma, thresh.

Ama bence bunu kendiniz bulmanız gerek, antrenman modunda tüm ilginizi çeken karakterleri seçin, en sevdiğiniz 5 tane karakteri seçin. Sonrasında onu 3'e düşürün ve Otp'si olun. :)

1 Main lane seçin, orada 3 otp karakteriniz olsun.

1 Tane de başka lane seçin, orada da 2 otp karakteriniz olsun.

Lulu, leona, nautilus en iyi oynadığım 3 destek.

Kesinlikle ve kesinlike Yasuo değil! :)

Şaka bi' yana, tek OTP olabilirsin ama sıralı eşleşmelerde yasaklama risklerini göz önünde bulundurursak şahsi görüşüm budur:
  • Üst koridor: Riven, Renekton, Jax ve Kled. (Önerim: Renekton)
  • Orta koridor: Yone, Akali, Kassadin ve Zed. (Önerim: Zed)
  • Orman: Udyr, Shaco, Jarvan IV ve Master Yi. (Kesinlikle önerim: Godyr!)
  • ADC: Samira, Caityln, Ashe, Ezreal ve Vayne. (Önerim: Samira)
  • Destek: Morgana, Yuumi, Lulu, Blitzcrank ve Nautilus. (Önerim: Lulu)

Support icin diyorsaniz bence Karma, Thresh vs. guzel sampiyonlar bence, ben sahsen Vladimir OTP'yim gayet seviyorum sampiyonu. Cok guclu bir sampiyon degil ve hic bir zaman olmayacak fakat sadece karekteri gayet cool buldugumdan oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı