LOL OTP olmalık top lane Hero'su

3 hero seçtim dönüşümlü rakibe göre oynuyorum try, jax ve renekton, istatistik olarak renekton try iyi ama jax biraz kötü sanırım onun yerine başka bir hero bulmalıyım onun yerine bir hero arıyorum.

Şu oyuna sırf Yasuo'dan dolayı başladım yaklaşık 1m yasuo var. Bir karakterde usta olmanıza gerek yok. Oyunu dikkatli bir şekilde oynadığınızda siz kazanırsınız da diğer takım arkadaşlarınız şaibeli. Şuan da oyunu bırakmış durumdayım kanser takım attı için buradan Riot'a sesleniyorum. Ben kurtardım darısı diğerlerine :D

Nocturne alabilirsin yeni yama ile Kayn'a buff geldi W %90 yavaşlatırken Q'su hem daha hızlı geliyor hem de minyonlara daha fazla vuruyor.
Adamlar inatla cait lucian gibi işlevsiz adcler alıyorlar.

Bu karakterler o kadar da işlevsiz değil Support main olarak oyunu iyi bilen biri gelirse yanıma çok rahat taşıyorlar ama bazen o kadar bilgisizler geliyor ki adama can basıyorum kule altı girip ölüyor ve sonra bana küfür ediyor ben bir soraka olarak sana daha ne yapabilirim zaten adamlar bana focus atacak arkada durmam gerek Team fightlarda W'luya basmaktan parmağım acıyor artık ölünce gelmiş yok sup farkı yok jung farkı bu TR serverinin kötü oluşu sezon 5 gibi nedense hiç böyle şeyler yaşamamıştım sonra anacı veledler geldi iyice kötü oldu oyun.

Kanka ben Morde OTP'yim sana morde önericektim ama kişiden kişiye değişiyor işte, baya bi maç atmışsın Mordeyle ama olmamış. Sana önerim bence öneri alman mantıklı değil, ben sana burada morde önersem kendime hoş geldiği için sanada gelir diye düşündüğüm için. Heroları mavi öz ile satın alıp veya deneyip kendin karar vermelisin bunlara. 140k puan OTP sayılır mı bilemem ama OTP olmak saçma bana göre mantıklı değil, bir çok hero oynayıp kendi lanende usta olabilirsin baya. Hem matchuplarda karşındaki rakibin aldığı hero daha önce oynadığın heroysa ona karşı lanede dahada rahat edebilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı