LoL'de sohbete adresimi yazdım

Blub

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, çok kötü bir olay oldu. LoL'de maç girdim. Annemde dün cv hazırlarken adres, cep no hepsini yazıp kopyalamış. Bende paste attım chate. 2-3 saniye şokta dururken direkt çıktım. Sizce onu alan ya da SS alan var mıdır? Elim ayağım titriyor.
Bir şey eklemeyi unutmuşum şampiyon seçiminde oldu bu olay.

Son düzenleme:
Hiçbir şey olmaz kardeşim sen içini ferah tut.
İnsanlar oyuna oyun oynamak için giriyor adres kopyalayıp ifşalamak için değil.
Yapanı da çok rahat polise verebilirsin diye biliyorum

Hocam yapan olabiliyor. Ben bir tane video görmüştüm. Adam herhalde birisi ile kavga etmiş. Video da ifşa diye birisinin annesinin resmini atmış. 2 kişinin numarasını atmış. Fotolarını atmış. Böyle insanlar var maalesef. İnsanları oynadıkları oyundan da bezdiriyorlar.

Merhaba, çok kötü bir olay oldu. LoL'de maç girdim. Annemde dün cv hazırlarken adres, cep no hepsini yazıp kopyalamış. Bende paste attım chate. 2-3 saniye şokta dururken direkt çıktım. Sizce onu alan ya da SS alan var mıdır? Elim ayağım titriyor.

Hiçbir şey olmaz.

Kanka LoL'de copy paste yapilmiyor diye biliyorum yanlış gormus olma sansin var mi?

Kanka LoL'de copy paste yapilmiyor diye biliyorum yanlış gormus olma sansin var mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı