LoL'de son 2.5 yıldır eğlendiğim hiçbir maç yok

XLlonKJEE

Hectopat
Sizce de böyle değil mi son 2.5 yıldır eğlendiğim maç yok veya yok denecek kadar az. Hesabım ban yesin diye uğraştım çünkü biliyordum hesabım ban yemediği sürece ben oyunu tekrar indirip oynayacaktım. Öylede oldu 1 sene bıraktıktan sonra geri döndüm döndükten 2 ay sonra yani bugün tekrar oyunu siliyorum ve umarım hesabımı banlarlar.

Eğlendiğim bir maç hatırlamıyorum.
Her el feeder toxic insanlar geliyor.
1-2 kere ölünce ağlayıp AFK kalanlar veya gidip trolleyenler oluyor.

Benim merak ettiğim şey bu size de oluyor mu?

Wild Rift ilk çıktığında benim PC m yoktu bende wr oynuyordum oyunu biliyordum ve de iyi oynuyordum daha sonra PC gelince LoL'ü deneyeyim dedim 5 maç attım herhalde 5 ide lose ve o maçlarda iyi oynamıştım sanırım hayatımın köşesinde kötü bir anı olarak kalacak şu an PC de yüklü ama açmaya korkuyorum.

Gece oynarken çok nadir geliyor. Gündüz vakti daha sık geliyor ama yine de çok gelmiyor. Çok oynamadığımdan hesabım elo helle düşmediği için de olabilir.

Sıkıldıysan oynama abi bu kadar başka oyunlara bak hep aynı hep aynı şeye benziyor 10 kere muhteşem yüzyıl, ı baştan sona izlemek gibi.

MMR veya liginin çok düşük olduğu belli. Şahsen ben eğleniyorum. Karşıma güzel kişiler gelip sohbetten konuşup gülüp geçebiliyorum. Aynısı EUW içinde geçerli.

Sizce de böyle değil mi son 2.5 yıldır eğlendiğim maç yok veya yok denecek kadar az. Hesabım ban yesin diye uğraştım çünkü biliyordum hesabım ban yemediği sürece ben oyunu tekrar indirip oynayacaktım. Öylede oldu 1 sene bıraktıktan sonra geri döndüm döndükten 2 ay sonra yani bugün tekrar oyunu siliyorum ve umarım hesabımı banlarlar.

Eğlendiğim bir maç hatırlamıyorum.
Her el feeder toxic insanlar geliyor.
1-2 kere ölünce ağlayıp AFK kalanlar veya gidip trolleyenler oluyor.

Benim merak ettiğim şey bu size de oluyor mu?

Çok basit bir çözüm sunucam oynama bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı