LoL'de stun çok

Bu arkadaş Dota 'da ki hareket etmeye çalıştıkça süresi artan stun'ı hiç yememiş. 😄 😄 😄Vallahi Riot milleti kum da oynatıyor de milletin haberi yok. Şirin şirin şampiyonlar, kimisi çocuk kimisi bebek kimisi kedi, birbirine kalp atıyor, gül atıyor.
Nasıl yani? Dota'da belli bir yerde hareket edince yavaşlıyor mu karakterler?

Bende oynuyorum Kindred aslında dodge atmak için güzel bir çar. Bence odaklanırsanız dodge atabilirsiniz çokta zor bir şey değil. Zaten her karakterin maksimum yapabileceği hareket belli. Bir süre oynadıktan sonra tahmin edebiliyorsun.
Hareket hızı çok düşük, stunları dodge atsan bile yakalıyorlar seni.

Bu arkadaş DotA'daki hareket etmeye çalıştıkça süresi artan Stun'ı hiç yememiş. 😄 😄 😄vallahi Riot milleti kum da oynatıyor de milletin haberi yok. Şirin şirin şampiyonlar, kimisi çocuk kimisi bebek kimisi kedi, birbirine kalp atıyor, gül atıyor.

DotA'da beni en çok dumur eden yetenek X marks the Spot'tu, ilk oynadığımda "bu ne lan ahaahaha" demiştim ta ki bana yeteneği attığı yere geri laps diye dönüp tek yiyene kadar.

DotA'da beni en çok dumur eden yetenek X marks the Spot'tu, ilk oynadığımda "bu ne lan ahaahaha" demiştim ta ki bana yeteneği attığı yere geri laps diye dönüp tek yiyene kadar.
Dota 2'nin oyuncu sayısı yüklişte mi?

Gankplank oyna her stun yediğinde w basarsın.
O zor bir char. Ben onda ustalaşan kadar ooo.. Bence genel stunlara denge getirseler çok güzel olur.

DotA 2'nin oyuncu sayısı yüklişte mi?

24 saat içerisinde 757, 854 kişi oynamış, gayet müthiş bir rakam. Tabii ki de LoL ile kadar değil ama gayet iyi bir rakam kötü yönetilmesine rağmen, merak edenler için LoL tüm sunucuların toplamı olarak günlük 1,082,984 kişi tarafından oynanıyor. Aylık tabloda 151,385,197.

Geri
Yukarı