LoL'de Yasuo neden sevilmiyor?

Zed ve Yasuo tek atabildiği gibi kolay tek yiyebilen herolar. Çoğu kişi tek atmak istediği için onları alıyor ve gidip tek yiyorlar. :) Yalnız bu tr serverda geçerli. 0/1 oynayan adam "dur ben biraz safe oynayayım" demediği için 2 dk sonra 0/3 oluyor. Sonra karşıdaki yasuo/zed yenilmez oluyor. EU West serverında maçlara girdiğin zaman kolay kolay sur vermiyorlar. Sonuna kadar mücadele ediyorlar ve mantıklı oynuyorlar. Bizde malesef bu yok çoğu oyuncu bencil, 1 kill için ana bacı katanlar mı dersin, hook atamayan supa ana bacı sövenler, 1 farm alan supa/jungle'a sövenler tonlarca olaylar var. Biraz da bizim toplumun yapısından kaynaklanıyor, çok agresif ve ağırbaşlı olmayı seven bir milletiz. Bilmiyorum şu anda durum nasıl ben 2013 sonunda başladım oyuna ve 2019'da bıraktım.

Size sorum var. Öncelikle Yasuo mainim, toxic olmamaya çalışıyorum. Örneğin 8 yaşında mid sal ## diyen Yasuo'lar gibi değilim ama bir şey zoruma gidiyor. Neden Yasuo ile midde oynadigim zaman küfür yiyorum? Yani abi ben Yasuo oynamayı seviyorum, küfür yememek için Yasuo'yu nerede oynamam lazım onu merak ediyorum.
(Saçma oldu sanki ama ne olur kızmayın)

Bak dostum Yasuo dengesiz bir karakter. Ve oynaması bir kumar. Çünkü Yasuo sadece hasardan oluşan bir karakter. Geri düştüğün zaman hasar da atamıyorsun. Bu yüzden minyondan farkın kalmıyor. Ve feedliyorsun. Hata yapmana gerek yok feedliyorsun çünkü yapabileceğin bir şey yok. Ama eğer Yasuo kasarsa önünde hiçbir şey duramaz ve beleş maç kazanırsın. Takım arkadaşların bu riski almak istemiyor.

Hz. Yasuo denilen yayıncı şahsın antipatikliği yüzünden olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı