LoL Yasuo neden nerf yemiyor?

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 6B
Asıl volibear ve shenin NERF yemesi gerekiyor shen tank olmasına rağmen çok vuruyor keza Voli de aynı şekilde
Asıl shen ve volibearin bence NERF yemesi lazım

Kararımı değiştirdim, nerf gelmesin bugün Yasuo oynadım ve ilk maçımda hayatımın ilk pentasını attım. Artık mainim Yasuo.

Selam, LoL de Yasuo'nun nerf yemesi gerekmiyor mu? Early'de de Late'de de çok güçlü bir Hero. Mid'de Diana oynarken koridoru zehir ediyor bana. Sizce nerf yer mi? Ek olarak kollu, kolsuz herkes oynayabiliyor bu Hero'yu pek yetenek gerektirmiyor. Ona rağmen çok güçlü.

Dediklerini yanlış buluyorum. Evet Yasuo erken oyunda son derece güçlü bir karakter. Ancak Yasuo karakterinin zayıf yönleri var. Öncelikle erken oyunda geriye düştüğü zaman ilerleyen oyunda toplaması çok zor oluyor. Ayrıca Yasuo çok kolay counter yiyebilen de bir karakter. Karakterin bu kadar adının çıkmış olması bence ülkemizde ki kalitesiz Türkiye serveri oyuncuları yüzünden.

Aynı Akali gibi. Neredeyse tüm KDA skinlerinde var. Sitesinde var artık poster çocuğu oldu. Ve nedenini bilmediğim şekilde AŞIRI güçlü bir çar. Yeterince alan hasarın yok ise sisi atıp kafana kafana vuruyor ikide birde görünmez oluyor zaten. Hatta bi ara sisin içinde iken bile gerçek görüş (Kulelerin görüşü, Kontrol totemi vs.) Bile etki etmiyordu. Kulenin içinde base atıyordu çünkü gözükmüyordu bile
O özellik kaldırılalı çok oldu ama çok güçlü bir özellikti. Benzeri evellyn ve shaco da bar bitek.

Top lane oynuyorsanız ve karşınıza Yasuo gelecekse Jax alın geçin.
Early'de az ittirir gaza gelir bu Yasuo beyciğimiz, oyun ortalarında ağlamaya başlar.
Hele de E'yi iyi kullanarak anti-800k olabilirsiniz.

Yasuo'yu güçlü yapan 3 item var, Kalkanyay, Ebedi ve Kanasusamış. Bu 3 item Yasuo'yu ölümsüz savaşçı yapıyor.

Malp alıp hiç savaşa girmeden direkt 3 kişiye ulti atarak, direkt olarak 1 canın gitmeden 3 kişiyi ya öldürür, ya da sakat bırakır.

Yasuo saçma şampiyon. Ama geri düştüğü zaman toparlaması biraz zor.

Yasuo'yu güçlü yapan 3 item var, Kalkanyay, Ebedi ve Kanasusamış. Bu 3 item Yasuo'yu ölümsüz savaşçı yapıyor.

Malp alıp hiç savaşa girmeden direkt 3 kişiye ulti atarak, direkt olarak 1 canın gitmeden 3 kişiyi ya öldürür, ya da sakat bırakır.

Yasuo saçma şampiyon. Ama geri düştüğü zaman toparlaması biraz zor.
Şahsen ben birçok şampiyonun rahatlıkla Yasuo'yu aldığına şahit oldum, gerek gank olarak gerek 1vs1'de. Kasılmış şampiyonların böyle şeyler yapması çok normal değil mi?

Şahsen ben birçok şampiyonun rahatlıkla Yasuo'yu aldığına şahit oldum, gerek gank olarak gerek 1vs1'de. Kasılmış şampiyonların böyle şeyler yapması çok normal değil mi?

TR serverinde önüne gelen Yasuo aldığı için ve düşük elolarda oynamayı bilmeyenler çok olduğu için kullanamıyorlar. Fakat yüksek eloda koridorda nefes aldırmayan bir Hero.

Fakat Yasuo early de fazla darlamazsa ve karşısında Diana gibi late şampiyonu varsa işi zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı