LoL'den durduk yere üçüncü yazılım nedeniyle ban yedim

Hocam, Porofessor.gg ne diye araştırdım. Porofessor.gg anladığım kadarıyla bir uygulama. Canlı oyun araması, gerçek zamanlı oyuncu istatistikler görüntülemesi, oyunculara yasak önerisi, karşı seçim ipuçları gibi özellikler sunuyormuş. Hocam Porofessor.gg kullanımı, LOL tarafından yasaklanmış bir üçüncü parti yazılım olarak kabul edilmemektedir ama Porofessor.gg bir üçüncü parti bir yazılımdır. Hile kullanmasan da LOL'ün hile koruma sistemi LOL üzerinde çalışan farklı bir 3.parti uygulama gördüğü için seni banlamış. Ticket atman ve hile kullanmadığını kanıtlayabilmen yeterli olur hocam.

Hocam, Porofessor.gg ne diye araştırdım. Porofessor.gg anladığım kadarıyla bir uygulama. Canlı oyun araması, gerçek zamanlı oyuncu istatistikler görüntülemesi, oyunculara yasak önerisi, karşı seçim ipuçları gibi özellikler sunuyormuş. Hocam Porofessor.gg kullanımı, LoL tarafından yasaklanmış bir üçüncü parti yazılım olarak kabul edilmemektedir ama Porofessor.gg bir üçüncü parti bir yazılımdır. Hile kullanmasan da LoL'ün hile koruma sistemi LoL üzerinde çalışan farklı bir 3.parti uygulama gördüğü için seni banlamış. Ticket atman ve hile kullanmadığını kanıtlayabilmen yeterli olur hocam.

Tıcket attım hocam ancak LoL'un sıtesınden gırıs yaparak bıletlerım sekmesıne geldıgımde tıcket gozukmuyor Gmail'de tıcketımın gonderıldıgı soylenıyor ılk defa kullanıyorum dogru mu yaptım Gmail'de tıcket alındı yazıyor.

Tıcket attım hocam ancak LoL'un sıtesınden gırıs yaparak bıletlerım sekmesıne geldıgımde tıcket gozukmuyor Gmail'de tıcketımın gonderıldıgı soylenıyor ılk defa kullanıyorum dogru mu yaptım Gmail'de tıcket alındı yazıyor.
Satın alınan bir hesap olduğu için kabul etmeyebilirler. Riot hesapları satmak yasak diye biliyorum.

Satın alınan bir hesap olduğu için kabul etmeyebilirler. Riot hesapları satmak yasak diye biliyorum.

Baska bir carım daha var plat elo onda bir sorun olmadı ban sıstemı cok degısık bir hata olabılır sonucu beklıcegım.

Ekran görüntüsü 2023-09-01 144643.png

resim_2023-09-01_144825239.png

Ticket attım gmaıldegonderıldıgı yazıyor sıteden bakılınca tıcket gozukmuyor ılk defa atıyorum dogru mu yapıyorum?

Son düzenleme:
Baska bir carım daha var plat elo onda bir sorun olmadı ban sıstemı cok degısık bir hata olabılır sonucu beklıcegım.

Eki Görüntüle 1926680

Eki Görüntüle 1926681

Ticket attım gmaıldegonderıldıgı yazıyor sıteden bakılınca tıcket gozukmuyor ılk defa atıyorum dogru mu yapıyorum?

Üçüncü parti olması bahane, seni hesap alımı yüzünden banladılar muhtemelen. Sadece sana olmadı bu olay :( Jaxres'in de 0'dan 30'a kastığı hesaba ban attılar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üçüncü parti olması bahane, seni hesap alımı yüzünden banladılar muhtemelen. Sadece sana olmadı bu olay :( Jaxres'in de 0'dan 30'a kastığı hesaba ban attılar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktım videoya aynen bende de böyle oldu ticket attım işte olmazsa yapacak bir şey yok :(

Geri
Yukarı