LoL'den perma ban yedim

@UserHakan evet biliyorum. Eskiden aşşırı oynardım günde 10 oyın üstü attığım olurdu aile kızmasaydı falan. İşte ama aşırı kanser olunca bıraktım yapacak hiçbir şey olmadığında giriyordum sadece. Uzun zamandır da diyordum zaten ban yesem de kurtulsam diye. Bıraktığımdan beri kendi imkanlarımla spor falan yaptım yazın 93 kiloydum şu an 82. CS adamdır kısacası LoL'den nefret etmeye başlamıştım zaten uzun zamandır ama işte sırf 8 yıllık hesabım diye üzüldüm azıcık.
Şu son yazdığım cümleden dolayı perma vermiş olabilirler mi? 😃

Dosya Ekleri

• 3A9FC9C7-0E21-4C74-8205-3F1784413EEB.jpeg
    3A9FC9C7-0E21-4C74-8205-3F1784413EEB.jpeg
    215,1 KB · Görüntüleme: 117
@UserHakan evet biliyorum. Eskiden aşşırı oynardım günde 10 oyın üstü attığım olurdu aile kızmasaydı falan. İşte ama aşırı kanser olunca bıraktım yapacak hiçbir şey olmadığında giriyordum sadece. Uzun zamandır da diyordum zaten ban yesem de kurtulsam diye. Bıraktığımdan beri kendi imkanlarımla spor falan yaptım yazın 93 kiloydum şu an 82. CS adamdır kısacası LoL'den nefret etmeye başlamıştım zaten uzun zamandır ama işte sırf 8 yıllık hesabım diye üzüldüm azıcık.
Boşver takma senin için emin ol en hayırlısı olmuş. Bu arada yazdığın cümleden dolayı olabilir :D

@UserHakan eyw sağ ol zaten dediğim gibi üzüldüğüm tek şey anısı oldu. (Anı deriğim de büyük anı değil yani sonuç olarak 8 yıldır oynuyordum) neyse hayırlısı olsun. Açıksa da oynamıcam zaten.

@UserHakan evet biliyorum. Eskiden aşırı oynardım günde 10 oyın üstü attığım olurdu aile kızmasaydı falan. İşte ama aşırı kanser olunca bıraktım yapacak hiçbir şey olmadığında giriyordum sadece. Uzun zamandır da diyordum zaten ban yesem de kurtulsam diye. Bıraktığımdan beri kendi imkanlarımla spor falan yaptım yazın 93 kiloydum şu an 82. CS adamdır kısacası LoL'den nefret etmeye başlamıştım zaten uzun zamandır ama işte sırf 8 yıllık hesabım diye üzüldüm azıcık.

Din, ırk gibi kavramlarda çok az toleransları var. 2 hesabım benim de böyle banlandı diğeri farklı bir sebepte. Bence o Allah mısın dediğin kısımdan dolayı ban yemişsin geçmiş olsun.

@Klzz olabilir ama saçma olan şey milley Allah'a direkt sövünce bir şey olmuyor ben direkt perma yemişim :D.

Saçma olmasını sorgulamayı çoktan bıraktım ben. Gördüklerine ban atıyorlar ya da sadece bizim gibi affedersin ama cenabetlere atıyorlar. Hesap açmıştım ilk permadan sonra banlandı direk küfür edince 14 gün. Başka bir tane hesap açtım yine banlandı. Yani bu döngü 1 haftada 5 tane hesabım banlanınca tamam oynamıyorum teşekkürler Riot deyip çıkmamla bitti.

@Klzz ben de uzun süredir riota sövüyodum zaten. Oyuncuları çekilmiyor çıldırmamak elde değil. Pc düzgün olsa yüzüne bakmayacağım bi oyun oldu uzun süredir.

Yeni konular

Geri
Yukarı