LoL'e başlamak için arkadaş arıyorum

Şimdi bir özet geçelim bana oyunu öğretebilecek bilgili birisini arıyorum. Eğer bana öğretecek biri varsa Discord adım: Baybalik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga kimseyi dinleme tamam haklılar LoL çöp artık ama zevk aldığın sürece sorun yok ranked girmeden oyna deli eğlenirsin oynamak istersen woolesa DC'den ekle Jungle Master Yi OTP'yim.

Ben önceden Master Yi ve Shaco denedim de (Shaco'yu psikopat olduğum için değil sadece merak ettiğim için) orman biraz zor gibi ama oynadığımda da çok zevkli ama ben daha çok Brand oynamayı seviyorum çünkü genelde jngden daha çok kill alıyorum bu yüzden Brand oynuyorum. Ama eğer dersen ki ben sana Jungle da usta yapacağım o zaman olur.

Hocam sen ekleyecek misin? Ona göre.

Brand Jungle da var jgda kritik bilgileri öğretirim gerisi sana kalmış tavsiyem closer izle jg Brand oldukça güçlü oluyor.

Aga kimseyi dinleme tamam haklılar LoL çöp artık ama zevk aldığın sürece sorun yok ranked girmeden oyna deli eğlenirsin oynamak istersen woolesa DC'den ekle Jungle Master Yi OTP'yim.

Bende eklıyorum kral.

Başlamamanı tavsiye ederim. 3 yılım heba oldu.

Hocam siz oyunları fazla kafanıza takıyorsunuz, ben oyunlarda rank kasmayı pek umursamam ben oyunlardan eğlenmeye çalışırım bu yüzdende genellikle oyunlara bağımlı olmam. Ama eğer ki LoL beni sinirlendirip, bağımlı yapıyorsa işte ben o zaman LoL'ü bırakırım merak etmeyin.

Brand Jungle da var jgda kritik bilgileri öğretirim gerisi sana kalmış tavsiyem closer izle jg Brand oldukça güçlü oluyor.

Bende eklıyorum kral.

Öğretmeni isterim Discord adını verebilir misin?

Hocam siz oyunları fazla kafanıza takıyorsunuz, ben oyunlarda rank kasmayı pek umursamam ben oyunlardan eğlenmeye çalışırım bu yüzdende genellikle oyunlara bağımlı olmam. Ama eğer ki LoL beni sinirlendirip, bağımlı yapıyorsa işte ben o zaman LoL'ü bırakırım merak etmeyin.

Öğretmeni isterim Discord adını verebilir misin?

Kanki sen versene.

Geri
Yukarı