LoL'e Para Yatırmak Günah mı?

Bu mesajı yazan kafaya
yazık kafana
demek gerekir. Ne alakası var? Birisi karnını doyuruyor. Yaşaman için gerekli diğer apayrı bir şey.

Kardeşim seni forumda tutan yok. Ben sana niye ateistçe konuşuyorsun diye soruyor muyum? Sen de bana soramazsın. Beğenmiyorsan tutan yok.

İyide çikolata keyfen yenilen bir şey aynı skin gibi. Yani karın doyurmakla ilgisi yok bence.

Günah kardeşim. Helak olursun evinin bereketi kaçar hastalıklarla uğraşırsın. Kısırlaşırsın, evlenemezsin falan LoL'e para yatırmak çok büyük günah. Abdest al çarpılırsın musallat olurlar sana, tamam şimdi bilmiyordun ama bir daha LoL'e para yatırırsın cehenneme V.I.P bilet almış olursun. Zebaniler bundan sonra en yakın arkadaşın olur. Git sadaka ver tövbe et hayatını sorgula.

Kankam niye günah olsun? Rahat ol değil.
Çok iyi.😂

Sen şimdi kelepir arabaya 5 katı fazla para ödersen israf ve günah hatta enayi olursun.
LoL'de de Low poly kostümler kelepir ve anlamsızca pahalı satılıyor. O yüzden paraya yazık.
1820 RP alacağına, 24 Haziran Steam indirimlerinde neler alınır neler...

Adamın ne alacağını beni veya seni alakadar etmez sen öyle alırsın o rp alır ne isterse onu alır israf falan da olmaz kendi parası kendi seçeneği.

Bence sayılmaz.Bu günahsa madem oyun oynamak için bilgisayar almakta israf?Bir insan bir şeye emek harcıyor sende onu satın alıyorsun.Günah olmaz diye düşünüyorum.

Yarısı mı emin miyiz? 🤣 🤣 Ben de dahil şimdiye kadar sanal ortamda oyunlar ile ilgili şeylere para harcamayan yoktur diye düşünüyorum.
aGünahsa Türk gençlerinin yarısı cehennemlik zaten.
Yarısı mı emin miyiz? 🤣 🤣 Ben de dahil şimdiye kadar sanal ortamda oyunlar ile ilgili şeylere para harcamayan yoktur diye düşünüyorum.
Zor bulunur daha doğru bir ifade olacaktır. Değiştireyim.

Bu mesajı yazan kafaya
Yazık Kafana
demek gerekir. Ne alakası var ? Birisi karnını doyuruyor. Yaşaman için gerekli diğer apayrı bir şey.

Kardeşim seni forumda tutan yok. Ben sana niye Ateistçe konuşuyorsun diye soruyor muyum ? Sen de bana soramazsın. Beğenmiyorsan tutan yok.
Çikolata yaşaman için gerekli bir şey mi az calistirin şu Kafayi.
Günah mı, değil mi? Dalga mı geçiyorsun?
Günah falan da değil paranı nereye harcadigin kimseyi ilgilendirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı