LoL'e Para Yatırmak Günah mı?

Nasıl olabilir? Kaynak atabilir misiniz görmek istiyorum.

Osmanlı'da minyatür sanatının bu denli gelişmesinin sebebi de budur aslında,resmin yasak ya da ayıp bir şey olarak görülmesi. Aynı şekilde heykelcilik de günahtır.

Nasıl olabilir? Kaynak atabilir misiniz görmek istiyorum.
Tamamen boş. Sadece laftan ibaret. Eğer kaynak atarsa attığı kaynağın besthocayasorsj.com'da çalışan Ateist Mahmudül Besti hocanın linkini atar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Osmanlı'da minyatür sanatının bu denli gelişmesinin sebebi de budur aslında,resmin yasak ya da ayıp bir şey olarak görülmesi. Aynı şekilde heykelcilik de günahtır.
Bu nedenle tapınma ve ta’zim gibi bir amaç olmaması, müstehcenlik içermemesi ve genel ahlak kurallarına aykırı olmaması kaydıyla canlı varlıklara ait resim yapmak, fotoğraf tabetmek ve bunları alıp satmakta bir sakınca yoktur.

Ama şartları var. Böyle olması normal tapınma amacı ile çizilmiş resim nasıl iyi olabilir ki?

Bu nedenle tapınma ve ta’zim gibi bir amaç olmaması, müstehcenlik içermemesi ve genel ahlak kurallarına aykırı olmaması kaydıyla canlı varlıklara ait resim yapmak, fotoğraf tabetmek ve bunları alıp satmakta bir sakınca yoktur.

Ama şartları var. Böyle olması normal tapınma amacı ile çizilmiş resim nasıl iyi olabilir ki?

Gördüğünüz gibi hocam,kaynağını da sunmuş bulundum.

Geri
Yukarı