LoL'e toksik olmayarak yeniden başlanmalı mıdır?

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Arkadaşlar, bir zamanlar LoL oynuyordum (toxic olduğumdan ya da sinirden bırakmadım) sonra anneme fena sövmüşlerdi ve oynamaya korkuyordum ama sonra bir düşündüm LoL'e geri başlasam mı diye sizce toxic olmayarak rahat sakin bir şekilde oynamaya geri döneyim mi?

Tanımadığınız birisi size küfür veya hakaret edince yaptığınız şeyi bırakmanız doğru değil böyle şeyleri umursamamalısınız lol'e istiyorsanız başlayın alt tarafı oyun buraya konu açılması gereken bir şey değil lol'de diğerlerini susturup rahatça oyununuza bakabilirsiniz toxic olmayarak sakin bir şekilde oynamak mümkün.

Ama hesabım TR serverında nasıl değiştirebilirim hesabın serverını.
Belirli bir miktar rp karşılığında hesabınızı başka bir sunucuya aktarabilirsiniz.

Ranked oynayacaksan tavsiye etmem, uzak durmanı öneririm. İlla canın lol oynamak istiyorsa 1-2 el ARAM oynaman daha sağlıklı olur. Çünkü oyun sen nasıl bıraktıysan öyledir ve belli bir süre sonra yine aynı durumları yaşayacağına eminim.

Ama hesabım TR serverında nasıl değiştirebilirim hesabın serverını.

RP karşılığında geçirebilirsin. Onun dışında West'de yeni hesap açabilirsin. Emeğinizin karşılığında West'de Diamond veya Grandmaster'de ki mükemmel oyunu görebilirsiniz. Gerçekten buna değer. Dzukill'e Karasmai ile veya Jaxres gibi oyuncularla eşleşiyorsun sürekli. Kemik kadrosu var eşleştiğin adamla 1 hafta sonra yine eşleşiyorsun vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı