LoL'e yeni başlayanlar için tavsiyeler

3ytofn

Femtopat
Daha fazla  
LoL oynamaya yeni başladım ne yapmam gerektiğini fazla bilmiyorum tavsiyeleriniz var mı hangi karakteri kullanayım? Hangi karakterlein ne yapması gerekir? Maçta ne yapmamalıyım? vb.

LoL oynamaya yeni başladım ne yapmam gerektiğini fazla bilmiyorum tavsiyeleriniz var mı hangi karakteri kullanayım? Hangi karakterlein ne yapması gerekir? Maçta ne yapmamalıyım? vb.

benim sana tavsiyem oyunu silmen. Ama eğer silmek istemiyorsan hayatını mahvetmek istiyorsan istediğin soruları cevaplayabilirim

Başlama hocam. Şaka şaka bence ilk başta SUP rolünü üstlenebilrisin görevin ADC'ni korumak Taric karakterini araştırabilir ve Taric oynayabilirsin hem kolay hem de takıma çok faydalı

Oynayacağın karakterlerin önceden videolarını izle, en azından bir fikir sahibi ol. Ayrıca maçtayken TAB tuşuna basıp herkesi chatten sustur.

Hocam bir rehber videosu izlemenizi öneririm yeniyseniz baya bişey öğrenmeniz gerekiyor yoksa oyunda hiçbirşey yapamadan ölürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı