Lol'e Yeni Başlayanlar için Tavsiyeler

Leloush

Hectopat
Daha fazla  
Evet Lol'e yeni başladım sayılır şuan 11 Level'ım sizden tavsiyeler bekliyorum ?
  • Kendimi gelistirebileceğim zor herolar ( mid için ) ?
  • Suikastçi olarak en begendiğiniz hero ?
  • Lol oynarken nelere dikkat ermeliyim ?
  • Mid için verebileceğiniz tavsiyeler ?
KIsacası lol'e yeni başlayan biri için mini bi tavsiye rehberi.

Son düzenleyen: Moderatör:
midde zor herolar olarak anivia ,azir, leblanc bu herolarla iyi oynamak için iyi reflekslerin ve çabuk düşünme yetenğinin olması gerekiyor.
suikastçi herolar zed en iyi suikastçi herodur.
lol oynarken yaptığın her şeyi düşünerek sonucunda karlı mı zararlımı çıkacağını düşünerek yapmalısın. bunun için belli yayıncı ve youtuberları takip etmeni öneririm bunlardan bazıları Oyunbros, Psikolol bunları takip edersen baya bir şey öğrenebilirsin.
mid için tavsiyelerim oyun başında minyon kes çok agresif olma 6 olunca başka koridorlar baskın at mid için kolay hero tavsiyelerim katarina, orianna

Merhaba dostum,
Öncellikle ben Türkiye sunucusunda oynuyorum 'nickname'm CauseMortis ve ligim Elmas III. En çok oynadığım SGT (Saldırı Gücü Taşıyıcısı). Eğer iyi bir oyuncu olmak istiyorsan tek yapman gereken takımında çok kötü bir oyuncu olmasına rağmen ağzından kötü laf çıkmaması. Eğer sana sataşan bir tip varsa da susturup oyuna devam etmen çok önemli. Yavaş yavaş şampiyonları öğrenerek devam etmen iyi olur. Ayrıca ünlü oyuncuların Stream'lerini veya videolarını izlersen çok şey öğrenirsin. Minyonlara son vuruş atmayı, koridor taktikleri.. o kadar fazla durum var ki. Hepsi tecrübe tek yapman gereken söylediğim gibi kendi oyununa bakıp zevk almaya bakmak. :)
İyi oyunlar...

midde zor herolar olarak anivia ,azir, leblanc bu herolarla iyi oynamak için iyi reflekslerin ve çabuk düşünme yetenğinin olması gerekiyor.
lol oynarken yaptığın her şeyi düşünerek sonucunda karlı mı zararlımı çıkacağını düşünerek yapmalısın. bunun için belli yayıncı ve youtuberları takip etmeni öneririm bunlardan bazıları Oyunbros, Psikolol bunları takip edersen baya bir şey öğrenebilirsin.
mid için tavsiyelerim oyun başında minyon kes çok agresif olma 6 olunca başka koridorlar baskın at mid için kolay hero tavsiyelerim katarina, orianna
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Şuanda zed ile kendimi geliştirmeye çalışıyorum gayet zevkli ve iyi oynarsan ilah olabileceğin bi hero ama tf hiç bi etkisi olmuyor vede herkes zed oynamaya çalıştığı için tam bi zevk alamıyorum. İp biriktirip Leblanc almayı düşünüyorum .

Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler dediklerinizi yapmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı