Çözüldü LoLskin ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Loreaays

Hectopat
Daha fazla  
Benim LoL'de kendimce bayağı güzel kostümler kastığım (1-2 tane aldığım) 150 level bir hesabım var ve LoLskin kullanmak istiyorum. Banlanma ihtimalim var mı?

Çözüm
Evet. Oyunun dosyalarına mudahele ettiğin anlaşılırsa başta 2 gün ban yersin. Devam edersen 1 hafta ve perma olarak 2 kere daha ban atıyor diye hatırlıyorum.
Biri reportlamazsa tespit edilmez. Yani arkadaşlarına ve dış tarafa söyleyip sizi reportlarlarsa ban yersiniz. Perma ban yok LoL'de bu arada.

Almayacak insanlar kullanıyor zaten. Kullanmasa da şirkete para gitmeyecek.

Perma nasıl yok? Bu arada LoL Skin'den ban yiyenler genelde presinin gazabına uğruyor.

Geçen Facebook grublaından birinde son maçımı paylaştım, masaüstünde lolskin gözüküyordu ama açık değildi. Neyse insanlar "ticket attım, ban hayırlı olsun." falan diye kudurmaya başladı. Sağlamım hala. Eskiden kullanıyordum ben bu arada.

Benim LoL'de kendimce bayağı güzel kostümler kastığım (1-2 tane aldığım) 150 Level bir hesabım var ve lolskin kullanmak istiyorum. Banlanma ihtimalim var mı?

2 3 yıl önce mi ne bir yamayla yasakladıklarını ve yasakladıktan sonra kullanmaya devam edip tespit edilenlere kademeli ban geleceği belirtilmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı