LoL'ü bıraktım ama ne yapacağımı bilmiyorum

Kitle, döngü, zevk almamak, eski tat olmaması, oyunun kölesi haline gelmek. Lazım mı daha?

Şu oyuna başlamak en büyük nefretim, aynı zamanda en büyük mutluluğumdur. Ancak ben eski S6, S7 LoL'den bahsediyorum. S8'den sonra bozdu zaten. S10 S11 S12 ise itemleri ile bozdu. Hatta S10'daydı galiba draktharr Master Yi metası oyunu yok etti. S13'ü saymak bile istemiyorum. Herkesin 10k canı olacak sonuçta. (normalde 2 2.5k canın olur genel olarak. Bazen 4K falan oluyor tank ise çarın.)

Çok haklısınız hocam denge namına bir şey kalmadı oyunda. Dün format attım PC'ye ilk yüklediğim şey LoL oldu üzülerek söylüyorum silmek, oynamamak istiyorum ama bağımlılık gibi bir şey galiba. Aslında günde Max 3 el atıyorum oynamıyorum desem de olur arkadaş da olmadığı için 2 3 el atıp çıkıyorum.

Overwatch güzel oyundur hocam tek başınıza girecekseniz tavsiye etmem ama yanınızda bir arkadaşınız daha olursa zamanın nasıl geçtiğini unutuyorsunuz.

Maalesef hiçbir arkadaşım yok hocam bende bu konudan müzdaribim.

Çok haklısınız hocam denge namına bir şey kalmadı oyunda. Dün format attım PC'ye ilk yüklediğim şey LoL oldu üzülerek söylüyorum silmek, oynamamak istiyorum ama bağımlılık gibi bir şey galiba. Aslında günde Max 3 el atıyorum oynamıyorum desem de olur arkadaş da olmadığı için 2 3 el atıp çıkıyorum.

Maalesef hiçbir arkadaşım yok hocam bende bu konudan müzdaribim.
Benim de arkadaşım yok. Bu el belki bulurum diye 20 el falan atıyorum. 600 ve 400 level hesaplara sahip olan birisinde yaşam belirtisi neden ararsın ki.

O Metin2 değil miydi?
O da olur. Ben de NFS Most Wanted'ı bırakamam mesela. Ara ara mutlaka indirir, nostaljimi yaşarım. Ama bu ikisini ayırt etmek gerek. Çocukluğumuzda veya eski zamanlarda oyun oynarken tattığımız o duyguyu özlediğimizden oluyor. LoL'deki durum başka.

LoL'ü bırakırsan yalnızca Valorant'a başlayabilirsin. Hikaye oyunlarının yavaş ilerlemesi aksiyonsuz zamanlarda can sıkması rekabetçi oyunlara alışmış birilerine göre değil. Akşam eve geldiğimde yemekten sonra yatağa geçmek için 2 saatim kalıyor. RDR2'de çadır kurup et kızartmanın bana göre olmadığını farkettim.

LoL'ü bırakırsan yalnızca Valorant'a başlayabilirsin. Hikaye oyunlarının yavaş ilerlemesi aksiyonsuz zamanlarda can sıkması rekabetçi oyunlara alışmış birilerine göre değil. Akşam eve geldiğimde yemekten sonra yatağa geçmek için 2 saatim kalıyor. RDR2'de çadır kurup et kızartmanın bana göre olmadığını fark ettim.

Hocam Valorant'ta damage sistemini sevemedim bir türlü. Aim zaten 0 ve daha kafamı çıkarmadan tek yiyorum.

23.12.2022 tarihinde an itibarıyla Genshin Impact'e başlamayı düşünürken buldum kendimi. Birkaç ay sonra da Genshin Impact'i bıraktım ama ne yapacağımı bilmiyorum diye bir konu açarım.

Hocam Valorant'ta damage sistemini sevemedim bir türlü. Aim zaten 0 ve daha kafamı çıkarmadan tek yiyorum.

23.12.2022 tarihinde an itibarıyla Genshin Impact'e başlamayı düşünürken buldum kendimi. Birkaç ay sonra da Genshin Impact'i bıraktım ama ne yapacağımı bilmiyorum diye bir konu açarım.
Lole yine basla.

Yeni konular

Geri
Yukarı