LoL'ü nasıl öğrenebilirim?

percyjackson

Centipat
Daha fazla  
LoL öğrenmek istiyorum, ve eminim buradaki çoğu kişi sakın öğrenme diyecek ama ben öğrenmek istiyorum 6 yıldır bilgisayarımda olan bir oyun ama sadece teamfight tactics cıktıktan sonra tamamen oynamaya başladım. Ondan önce birkaç el girdim oynamayı denedim ama sıfır yani hiç alışamadım bu 2 haftadır falan Xayah oynayarak biraz elim alıştı ancak her karakteri ortalama düzeyde oynamak istiyorum sadece Xayah oynayabilmek değil de her karakterde oynamak istiyorum nasıl öğrenebilirim?

LoL öğrenmek istiyorum, ve eminim buradaki çoğu kişi sakın öğrenme diyecek ama ben öğrenmek istiyorum 6 yıldır bilgisayarımda olan bir oyun ama sadece teamfight tactics cıktıktan sonra tamamen oynamaya başladım. Ondan önce birkaç el girdim oynamayı denedim ama sıfır yani hiç alışamadım bu 2 haftadır falan Xayah oynayarak biraz elim alıştı ancak her karakteri ortalama düzeyde oynamak istiyorum sadece Xayah oynayabilmek değil de her karakterde oynamak istiyorum nasıl öğrenebilirim?

Yeni öğrenmeye çalışıyorsan Xayah zorlar bence ama gene de oynamak istiyorsan oynamalısın ki ben de yeni başladığımda sadece Katarina oynadım. Ayrıca kamera kilit modunda oynuyorsanız kesinlike serbestte oynayın. Bir gözün sürekli haritada olsun bot Lane'e sürekli baskın atılır. Ezber Build yapma maça göre değişkenlik gösterir itemler. Son olarak da sürekli profesyonel maçları takip et oynayış stillerine vs.

Bence asla ama asla başlama benim bu yüzden 3 senem çöp oldu oynattıkça oynatıyor. Ama başlayacağım diyorsan oynadıkça öğrenip(normal maç at sadece ve en çok zevk aldığın korudoru seç) eğlenceli olacak ama o eğlence sonra pişmanlığa dönüşecek.

Ben Nasus ile başlamıştım farmın değerini anlayabilmek için. Böyle böyle ana mantığı çözdükten sonra diğer karaktere geçince oyun bilgin arttığı için daha kolay alışırsın çara.

İleride bu başlığı görüp ağzında yeni yaktığın sigara eşliğinde bu oyun ile söndürdüğün gençliğine üzülüceksin.

Botlara karşı mı yoksa gerçek oyunculara karşı mı?
Kanka illaki öğrenecem diyorsan derecesiz gir. Zamanla öğreniyorsun fakat gelen küfürlere de hazır ol.

Kanka illaki öğreneceğim diyorsan derecesiz gir. Zamanla öğreniyorsun fakat gelen küfürlere de hazır ol.

Ben mesela oyuna bc mid oynayarak başladım ;D Sonradan geliştim ve şu an oyunu oynamıyorum... (Yaklaşık 3 ay civarı oldu.)

Merhaba dostum, uzun zamandır LoL oynayan birisiyim ve önce genel hatlarıyla daha sonra ise daha küçük ayrıntıları öğreterek sana yardımcı olmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı