LoL'ü nasıl bırakabilirim?

340 level pazaramı gidecek hocam, en azından satabilir demeniz daha mantıklı olur.

Silebilirsiniz direkt, erişim engeli falan atın bir de istesenizde giremeyin, o değil de koskoca adam olmuşsunuz girmemek için kendinizi kontrol edemiyor musunuz?

Hocam oyunu tam bilmiyorumda ne kadar eder ki 340 level.

Beynin ödül mekanizmasını idareniz sayesinde mantık çerçevesinde kullanabilirsiniz. Örneğin sabah ders çalışacağım veya şu konuları bitireceğim deyip kendinize verdiğiniz görevleri bitirip ödül olarak oyun oynayabilirsiniz.

Dostlar 343 level oldum hala oyunu bırakabilmiş değilim. 11.sınıfım ve seneye üniversiteye hazırlanacağım hatta ne seneyesi bu seneden itibaren. Fakat şu lanet oyunu bırakamıyorum yapmam gereken işler var üniversite için özellikle çok hayallerim var fakat şu oyunu bırakamıyorum bırakırsam o kadar mutlu olacağım ki. Ama olmuyor işte kaç kere bırakacağım diye denedim sonra tekrardan geri başlıyorum silsem geri indiriyorum hemen yükleniyor zaten bilgisayarıma. Çok sinirleniyorum insanına oyununa falan ama bırakamıyorum yine de hem acı hem de zevk alıyorum. Nasıl bırakabilirim? Allah aşkına bilen yok mu ya kesin bir çare :/

Çaldırın hesabı.

Farklı bir oyun denemeyi deneyin.
Olmuyor hocam diğer oyunlardan nedense zevk alamıyorum tek bildiğim lol.

Hocam oyunu tam bilmiyorumda ne kadar eder ki 340 level.
Yani 4 senedir oynuyorum bazen ara verdiğim oldu 1 ay en fazla oda olmasa heralde 400 level olurduk.

Beynin ödül mekanizmasını idareniz sayesinde mantık çerçevesinde kullanabilirsiniz. Örneğin sabah ders çalışacağım veya şu konuları bitireceğim deyip kendinize verdiğiniz görevleri bitirip ödül olarak oyun oynayabilirsiniz.
Anca oyun için hafta sonları öyle işimi bitirip oynayabilirim. Hafta içi ya derslerime odak vereceğim ya da oyuna tam günüm çünkü.

Çaldırın hesabı.
Bu daha çok koyar o kadar emel var hesabın değeride iyi ediyor satsam iyi para var.

Sadece okul, iş vb. sebeplerden değil, oyunda takıma gelen bazı vatandaşların yaptığı hareketlerden dolayı da bırakmak gerekiyor, fakat bu oyun bağımlılık yapan bir oyun. 2022'nin başlarında bırakıp, 2-3 hafta önce 2023 sezonuna tekrar başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı