LoL'ü nasıl bırakabilirim?

Güzel yabancı yayıncılar oynuyorlar. Sizce iyi bir oyun mu?

Hocam bu arada online oyunlara ara vermek en iyisidir.
Her gün azaltarak oynamaya çalış.

Dostlar 343 level oldum hala oyunu bırakabilmiş değilim. 11.sınıfım ve seneye üniversiteye hazırlanacağım hatta ne seneyesi bu seneden itibaren. Fakat şu lanet oyunu bırakamıyorum yapmam gereken işler var üniversite için özellikle çok hayallerim var fakat şu oyunu bırakamıyorum bırakırsam o kadar mutlu olacağım ki. Ama olmuyor işte kaç kere bırakacağım diye denedim sonra tekrardan geri başlıyorum silsem geri indiriyorum hemen yükleniyor zaten bilgisayarıma. Çok sinirleniyorum insanına oyununa falan ama bırakamıyorum yine de hem acı hem de zevk alıyorum. Nasıl bırakabilirim? Allah aşkına bilen yok mu ya kesin bir çare :/
Kardeşim 12.sınıf geldi çattı diyelim ki. 2 aylığına bilgisayarı kaldırıyorsun ve iş bitiyor. Denendi ve başarıya ulaşıldı. 3 aydır lol denilen oyuna girmedim.

Kardeşim 12.sınıf geldi çattı diyelim ki. 2 aylığına bilgisayarı kaldırıyorsun ve iş bitiyor. Denendi ve başarıya ulaşıldı. 3 aydır LoL denilen oyuna girme.

Sende mi LoL bağımlısıydın benim gibi? Vallahi dün sildim ama bakalım biraz canım çekiyor aklıma geliyor sürekli ama 12.sınıfım şu an ve dediğin çattı çok fena ve zaman çok değerli benim için. İrademe hakim olmam lazım. Bilgisayarı kaldırmak isterim komple ama işlerimi genellikle buradan hallediyorum çalışmalarımı da buradan yapıyorum telefondan verim alamıyor gibiyim.

Sende mi LoL bağımlısıydın benim gibi? Vallahi dün sildim ama bakalım biraz canım çekiyor aklıma geliyor sürekli ama 12.sınıfım şu an ve dediğin çattı çok fena ve zaman çok değerli benim için. İrademe hakim olmam lazım. Bilgisayarı kaldırmak isterim komple ama işlerimi genellikle buradan hallediyorum çalışmalarımı da buradan yapıyorum telefondan verim alamıyor gibiyim.
Ben de 12.sınıfım. İlk 2 ay civarı bilgisayarı kaldırmıştım. Ondan sonra geri kurdum. Şuan LoL oynama isteği yok denecek kadar az.

Geri
Yukarı