Lost Ark hala oynanır mı?

Burada bir eksiklik var, GW2 ücretsiz oynamayi bile dusunmeyin. En azindan Path of Fire paketi alınması gerekiyor, free versiyon oymarken skilleri bile tamamlayamazsiniz. Sadece ön izlenim için free versiyonu diyebilirim.
Free derken oyun paketlerinden bahsetmiyorum. Oyun paketlerini çıktıkça almak lazım tabi. ESO içinde de bu böyle. Premium Subscription'dan bahsediyorum.

Fiyatı uygun deneme sürümüde var güzel gelirse oynarım.
Yalnız deneme sürümünden pek birşey bekleme. 20.levele kadar oynatıyor sanırım. Oyunu anlaman için vakit vermiyor sanırım.😎

Bu kadar oynadıktan sonra oynamanızı tavsiye etmiyorum raidlerden gelen altın miktarlarınıda düşürdüler inanılmaz bir grind istiyor tamam mu mmorpg nin temelidir ama sürekli aynı şeyleri yapınca bir heyecanı olmuyor mekanikleri vs ezberleyince boss sadece talim kuklası gibi bişey oluyor lost ark yerine başka oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230404_141836_Steam.jpg
    Screenshot_20230404_141836_Steam.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 113
3000 saate yakın oynadım ama şu an oynanmaz Amazon oyunu çok kötü yönetti contentler cok geç geldi raid'lerin goldarını düşürmeleri çok yanlış karardı akkandan sonra düşürülebilirdi. Oyunda zaten 1 tane adamakıllı content var oda Legion raid, onları da öğrendigin zaman çok da bir olayı yok. Oyunun çoğunluğu bot zaten kısacası oynanmaz.

Geri
Yukarı