Lost Ark hala oynanır mı?

Daha fazla  
Bir grup arkadaş MMORPG arayışındayız pek çok oyunu eledik kala kala Lost Ark kaldı. Oyun halen oynanır durumda mı? Oyuncusu var mı ve oynanacaksa hangi server de başlanmalı? Hepinize teşekkürler.

Bir grup arkadaş MMORPG arayışındayız pek çok oyunu eledik kala kala Lost Ark kaldı. Oyun halen oynanır durumda mı? Oyuncusu var mı ve oynanacaksa hangi server de başlanmalı? Hepinize teşekkürler.
Şuan 10. saati devirdim oyunda ve çok bot var acayip can sıkıcı random isimli botlar heryerde isterseniz size eşlik edebilirim arkadaş grubumda oynuyor.

Bence oynanmaz hocam ben başlamıştım yakın zamanda çok fazla yeni başlayan oyuncu göremedim.

Anlaşılan Lost Ark'ı da eliyoruz o zaman…
O zaman mmo rpg kalmıyor geriye düzgün bence bi elediklerini tekrar gözden geçir WoW dünyanın en iyi mmo oyunu nasıl eliyon güzel kardeşim orda en iyisi dururken çürük elmaları değerlendirmeye gerek yok sana tavsiyem mmo oynuyacaksan WoW oyna.

O zaman MMO RPG kalmıyor geriye düzgün bence bir elediklerini tekrar gözden geçir WoW dünyanın en iyi MMO oyunu nasıl eliyon güzel kardeşim orada en iyisi dururken çürük elmaları değerlendirmeye gerek yok sana tavsiyem MMO oynayacaksan WoW oyna.

Lost Ark, Black Desert, Elder Scrolls Online gibi grafikleri gördükten sonra WoW'un grafiği çamur gibi geliyor o yüzden çekmiyor hiç kendine.

Geri
Yukarı