Lost Ark hala oynanır mı?

Oynanır. İster hikaye için oyna ister arkadaşlarımla zindan gir ister PvP yap ama PvP'si belieli saatlerde oynanmayacak derecede laglı oluyor.
Mmo nankördür bir oyun oynuyabilirsin o türde hem WoW oynayıp hem başka bir mmo oynuyan adam görmen zor malesef çünkü işin ucunda grind yatar ve saatlerini gömersin oyunda başka oyunlara vakit kalmaz nankör olması onu değerli yapan yegane şeydir aslında dönüp baktığımızda saatler geçirdiğimiz karakterimizin inanılmaz değişimini görmek tatmin eder oyuncuyu. Adeta bir shounen anime karakteri gibi geliştikçe gelişir gözümüzde en sonunda o inanılmaz tatmin of o tatmin yüzünden oynuyoruz zaten. Taktığın havalı zırhın ve kılcıınla diğer oyuna yeni başlıyan eziklerin yanından geçerken kendini farklı bir statüde hissedersin.

Bilemedim senin söylediğin game time token gibi terimleri yeni başlıyan bir oyuncu kavrıyabilirmi bilmesi zor açıkcası.
Casual oyuncular için anlaşılmayacak birşey yok. Son patch'den sonra Solo oynayanlar için çok daha fazla içerik geldi oyuna.

Tek şey; WoW'da İngilizce şarttır.
Onun dışında genel konsepti 1 haftada anlarsın ki WoW ile alakalı İngilizce ve Türkçe milyon tane içerik var Youtubeda.

Elder Scrolls Online hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kesinlikle tavsiye ederim. Lore en az WoW kadar iyidir. Grafikler WoW'dan çok daha iyidir. Ancak ilk başlangıç öğrenme dönemi biraz sıkıcı olabilir. Premium versiyonu olmasına rağmen hiç para ödemeden de oynanabilir.

Onun dışında FF14 var. Topluluğu en iyi MMO'dur bence. Lore harika, oynanış harika grafikler fena değil. Ancak Türkiye için pahalı ve oyun içerikleri herkese hitap etmeyebilir.

GW2'de şahane bir oyundur. Çok uzun süre oynadım. Premium versiyonu var ESO gibi ancak ücretsiz de gayet güzel oynanır. Yaşayan dünya konsepti eşsizdir.

Bir MMO hayranı olarak hep dönüp dolaşıp WoW'a geliyorum. Kişisel sıralamam WoW > FF14 online > ESO > GW2 şeklindedir. Ama hepsi kaliteli oyunlar.

Son düzenleme:
Casual oyuncular için anlaşılmayacak bir şey yok. Son Patch'den sonra solo oynayanlar için çok daha fazla içerik geldi oyuna.

tek şey; WoW'da İngilizce şarttır. onun dışında genel konsepti 1 haftada anlarsın ki WoW ile alakalı İngilizce ve Türkçe milyon tane içerik var YouTube'da.

Ben şimdi baktım 2 tane WoW var Blizzard sitesinde tekinde klasik yazıyor diğerinde sadece WoW yazıyor hangisi oynanıyor sen hangisini önerirsin.

Ben şimdi baktım 2 tane WoW var Blizzard sitesinde tekinde klasik yazıyor diğerinde sadece WoW yazıyor hangisi oynanıyor sen hangisini önerirsin.
WoW yazan en son oyun. En son paketi alırsan tüm paketlere sahip olursun. Tüm oyun içeriklerini oynarsın.

WoW Classic ise WoW'un eski versiyonunun yeniden piyasaya sürülmüş hali. Tüm içerik yok. Ama eski oyuncular Classic versiyonu daha çok seviyor. Zaten herhangi bir paketi alırsan WoW Classic'e üsretsiz erişim hakkı kazanıyorsun.

WoW oynaman daha iyi olur. Hem grafikler hem de oyun dinamikleri daha iyi. WoW Classic bir nevi nostalji gibi.

WoW yazan en son oyun. En son paketi alırsan tüm paketlere sahip olursun. Tüm oyun içeriklerini oynarsın.

WoW classic ise WoW'un eski versiyonunun yeniden piyasaya sürülmüş hali. tüm içerik yok. Ama eski oyuncular classic versiyonu daha çok seviyor. Zaten herhangi bir paketi alırsan WoW Classic'e üsretsiz erişim hakkı kazanıyorsun.

WoW oynaman daha iyi olur. Hem grafikler hem de oyun dinamikleri daha iyi. WoW classic bir nevi nostalji gibi.

Fiyatı uygun deneme sürümüde var güzel gelirse oynarım.

Casual oyuncular için anlaşılmayacak birşey yok. Son patch'den sonra Solo oynayanlar için çok daha fazla içerik geldi oyuna.

Tek şey; WoW'da İngilizce şarttır. Onun dışında genel konsepti 1 haftada anlarsın ki WoW ile alakalı İngilizce ve Türkçe milyon tane içerik var Youtubeda.

Kesinlikle tavsiye ederim. Lore en az WoW kadar iyidir. Grafikler WoW'dan çok daha iyidir. Ancak ilk başlangıç öğrenme dönemi biraz sıkıcı olabilir. Premium versiyonu olmasına rağmen hiç para ödemeden de oynanabilir.

Onun dışında FF14 var. Topluluğu en iyi MMO'dur bence. Lore harika, oynanış harika grafikler fena değil. Ancak Türkiye için pahalı ve oyun içerikleri herkese hitap etmeyebilir.

GW2'de şahane bir oyundur. Çok uzun süre oynadım. Premium versiyonu var ESO gibi ancak ücretsiz de gayet güzel oynanır. Yaşayan dünya konsepti eşsizdir.

Bir MMO hayranı olarak hep dönüp dolaşıp WoW'a geliyorum. Kişisel sıralamam WoW > FF14 online > ESO > GW2 şeklindedir. Ama hepsi kaliteli oyunlar.
Burada bir eksiklik var, GW2 ücretsiz oynamayi bile dusunmeyin. En azindan Path of Fire paketi alınması gerekiyor, free versiyon oymarken skilleri bile tamamlayamazsiniz. Sadece ön izlenim için free versiyonu diyebilirim.

Geri
Yukarı