Lp durumunuz nasıl?

Aslında takımda AFK varken LP gitmemeli.

Sistem AFK oyuncuyu tanımladığı durumda kaybedilen oyun sonu eksi durumu neredeyse yarı yarıya düşüyor. Kazanma durumunda ise normalden 2,3 LP daha fazla veriyor.

Bu sistem güzel. Ancak bir gelişme daha olması lazım. Bilerek skor veren oyuncuların, rakibin oyunu kazanması için rakiple işbirliği yapanların artık sistem tarafından tespiti yapılarak oyun sonu LP kaybı daha aza indirilebilir.

Sinirlenme sonucu ettiğimiz hakaret ve sataşmalardan kaynaklı taktir gelişimi kapatılıyor böylesi insanlar yüzünden.
Kendimden biliyorum. 1.5 yıldır taktir seviyem gelişmedi. Yeni sezonda 2.ci seviyede ve hala bir barı dahi dolmadı.
Oyun sonu 3 taktir alındığı zaman bir sonraki oyunun yükleme ekranında taktir simgesi çıkmak lazım çıkmıyor mesela.
( Hesabın ceza aldığına dair bir bilgi kaydı dahi yok. Riot ile iletişime geçtim ve hesabın hiçbir şekilde geçmiş cezası dahi bulunmadığını belirttiler. ) Gerisini siz düşünün.

Şu durumun altını çizerek söylüyorum. Kabul etmeyen vardır belki.
Belli bir kademeye gelmiş ve şampiyon sıralamasına girmiş kişiler yan hesaplarla oyuncuların dereceli üzerinde geri düşürmek için - LP almasını sağlıyorlar ve şampiyon sıralamasından geri düşmesini sağlıyorlar.

LUX oynayan biriyim sürekli olarak. İyi oynadığımı düşünüyorum. LUX rakip oyuncu tarafından alınmadığı durumda, alımı engellenmediği durumda kesinlikle alıyorum.

Genel sıralama da 5600 LUX derecesine geldiğimi biliyorum. TR sıralamasında ise ilk 300'e rahatlıkla sürekli giren bir insandım.

Şu an genel derece 37 bin. TR sıralaması ise 1,521.

Buna kafamı takıyor muyum diye sorarsanız hayır. Bir gram oyun becerisi olmayan insanların hele sürekli yumi alıp sırtta oyun kazanların başarısı varmış gibi gösterildiği bir sistemde gereksiz bir değerlendirme benim için bu.

Riot diyor ya herkesin maç geçmişi sistemsel olarak takip ediliyor. Yemin ediyorum ki bir gram takip edilmiyor.

1.5 yıldır oyunu kaybettirenlerin kendi şahsına etmediğim hakaret, küfür kalmadı. Ancak verilen tek ceza taktir başarımı engellenmesi. Nerede sistem hani hesap kapatma durumları.

Adamlar LUX ile oyun taşıdığım oyunlarda şahsıma ve değerlere karşı etmediği laf kalmıyor ama bir gram ceza almıyorlar. Nerede sistem.

Size yemin olsun ki şu an için PUBG Mobile ve LOL oynuyorum. Oynayacak başka oyun bulsam PUBG mobile oyununa ek olarak. Hiçbir şekilde LOL oynamam daha.
Hesap süresiz kapatılsın diye yemin ediyorum elimden geleni yapıyorum oyunu satan en az 2 kişi olduğunda. Ancak kapatılmıyor. : ) ( Oyunu satmıyorum satanlara sataşıyorum. )

Aslında takımda AFK varken LP gitmemeli.
Zaten böyle bir sistem var.

Ama 4V5'de oynanabilir. Elbette doğru karakter seçimleri ile.

Ama AFK olduğu durumda, mesela 15 LP gideceğine 5 LP gidiyor.

Kazanınca 17, kaybedince 13. Bronz 1 EUW.

Sistem AFK oyuncuyu tanımladığı durumda kaybedilen oyun sonu eksi durumu neredeyse yarı yarıya düşüyor. Kazanma durumunda ise normalden 2,3 lp daha fazla veriyor.

Bu sistem güzel. Ancak bir gelişme daha olması lazım. Bilerek skor veren oyuncuların, rakibin oyunu kazanması için rakiple işbirliği yapanların artık sistem tarafından tespiti yapılarak oyun sonu lp kaybı daha aza indirilebilir.

Sinirlenme sonucu ettiğimiz hakaret ve sataşmalardan kaynaklı taktir gelişimi kapatılıyor böylesi insanlar yüzünden.
Kendimden biliyorum. 1.5 yıldır taktir seviyem gelişmedi. Yeni sezonda 2.ci seviyede ve hala bir barı dahi dolmadı.
Oyun sonu 3 taktir alındığı zaman bir sonraki oyunun yükleme ekranında taktir simgesi çıkmak lazım çıkmıyor mesela.
( Hesabın ceza aldığına dair bir bilgi kaydı dahi yok. Riot ile iletişime geçtim ve hesabın hiçbir şekilde geçmiş cezası dahi bulunmadığını belirttiler. ) Gerisini siz düşünün.

Şu durumun altını çizerek söylüyorum. Kabul etmeyen vardır belki.
Belli bir kademeye gelmiş ve şampiyon sıralamasına girmiş kişiler yan hesaplarla oyuncuların dereceli üzerinde geri düşürmek için - lp almasını sağlıyorlar ve şampiyon sıralamasından geri düşmesini sağlıyorlar.

Lux oynayan biriyim sürekli olarak. İyi oynadığımı düşünüyorum. Lux rakip oyuncu tarafından alınmadığı durumda, alımı engellenmediği durumda kesinlikle alıyorum.

Genel sıralama da 5600 Lux derecesine geldiğimi biliyorum. TR sıralamasında ise ilk 300'e rahatlıkla sürekli giren bir insandım.

Şu an genel derece 37 bin. TR sıralaması ise 1, 521.

Buna kafamı takıyor muyum diye sorarsanız hayır. Bir gram oyun becerisi olmayan insanların hele sürekli yumi alıp sırtta oyun kazanların başarısı varmış gibi gösterildiği bir sistemde gereksiz bir değerlendirme benim için bu.

Riot diyor ya herkesin maç geçmişi sistemsel olarak takip ediliyor. Yemin ediyorum ki bir gram takip edilmiyor.

1.5 yıldır oyunu kaybettirenlerin kendi şahsına etmediğim hakaret, küfür kalmadı. Ancak verilen tek ceza taktir başarımı engellenmesi. Nerede sistem hani hesap kapatma durumları.

Adamlar Lux ile oyun taşıdığım oyunlarda şahsıma ve değerlere karşı etmediği laf kalmıyor ama bir gram ceza almıyorlar. Nerede sistem.

Size yemin olsun ki şu an için PUBG Mobile ve LoL oynuyorum. Oynayacak başka oyun bulsam PUBG Mobile oyununa ek olarak. Hiçbir şekilde LoL oynamam daha.
Hesap süresiz kapatılsın diye yemin ediyorum elimden geleni yapıyorum oyunu satan en az 2 kişi olduğunda. Ancak kapatılmıyor: ) ( oyunu satmıyorum satanlara sataşıyorum. )

Bunu Riot ile paylaş bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı