Lumia 925 Mi ? Galaxy S3 Mü ?

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
Selamlar

Şuanda Kullandığım Akıllı Telefonum Galaxy Gio İhtiyaçlarımın Hiçbirini karşılamaz oldu . Android sürümünün 2.3.6 Olduğu ( Çok fazla çöp uygulama Olduğu için Takılma ve kasma çok fazla oluyor
Vasat Kamera , Video Performansı , İçindeki Dahili hafızası 150 Mb ( En fazla 15 Uygulama karşılıyor ) Çok az Ram kapasitesi ( 270 MB Size kalıyor ) Bu özellikleri Yeni Dönem için Çok güçsüz kalıyor . İleriye Yönelik Bir telefon almaya karar verdim .
Çok Fazla oyun oynamam Ama 2 , 3 saat İnternette Gezinirim Yani Batarya Performansı iyi olması gerekiyor . Samsung Galaxy S3 ve Nokia Lumia 925 Arasında Kaldım Bütçem 1300 Lira . 2 Senedir Android Kullanıcısı olduğum için Wp Yabancı Gelebilir mi ? Stabil Bir telefon arıyorum . Hangi telefon ihtiyaçlarımı karşılar ?

Bende Lumia 625 var. Ben de senin gibi Galaxy Gio'dan geçtim.

Emin ol çok rahatladım. WP bir harika. Lumia 925 almalısın.

Tabi ki Lumia 925. Android'den insan bir süreden sonra bıkıyor zaten, hele ki Samsung ise... Hiç göze hitap eden bir tarafı yok. Ne cihaz tasarımının, ne de yazılım arayüzünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynadığım ve internette gezindiğim için sağlam CPU şart . S3'te 4 Çekirdek var Lumia'da Çift GHz Aynı . Lumia'da QUALCOMM MSM8960 , S3'te EXYNOS 4412 var . 1.200 TL'yi yatırıp istediğim performansı edinememekten korkuyorum .

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı