Lumia 925 Mi ? Galaxy S3 Mü ?

Xperia Z2 lansmanı çıktı . Sony'nin artık Z için güncelleme getireceğini sanmam. Aslında iyi bir telefon ama ileriye yönelik diye düşünüyorum . S4 beğendiğim bir telefon ama kasası polikarbon olduğu için sıkıntı yaratır. GorillaGlas 3 olduğu için camı sağlam gözüküyor ama bence 2 darbede kırılır. 1.300 TL verdikten sonra kırılırsa vay haline.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android stabil sadece donanım yeterli şekilde konulması lazım.
Kesinlikle yanlış bir şey . O kadar virüslü ve çöp uygulama var ki . Geliştiriciler amelenin bile yaptığı uygulamayı Google Play'e Sürüyo. Diğer markaların telefona yüklediği göz atmayacağım uygulamalarda cabası. Sadece bellekte yer kaplıyor . Donanımla yakından uzaktan alakası yok. Ben telefonuma AVG indirmek istemiyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Android stabil sadece donanım yeterli şekilde konulması lazım.

Android maalesef çok RAM koyulunca da sandığınız kadar stabil olmuyor. Bakın, bir blog yazımda anlatmıştım bunu.

Android, 1500 TL kadar cüzdanınızda para varsa, çok güzel bir işletim sistemi. Ancak bu paraya gidip iPhone almak daha mantıklı, ona da değineceğim. Android cihazlar, olduğuyla yetinmez. Stabil olmamasının en büyük eksikliği, bir cihazla tamamen uyumlu sayılmaz. Yani bir Android, piyasadaki birçok donanımla çalışacak şekilde tasarlanır. Size şöyle diyeyim. Siz 1500 tane iş ile yoğunlaşırsınız, yoksa 10 ile mi ? Abartı zannetmeyin. Tabii ki cevap 10 olacaktır. WP, belirli donanımlarla çalıştığından, en stabil sonucu elde edersiniz. Tıpkı iOS gibi !

Bence Android yazılım olarak sıkıntılı. Özellikle de Samsung.

Telefona ROM yükledikten sonra eşekten inip, ata binmiş gibi oluyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı