Çözüldü M.2 SSD mandalı açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tunahan5334

Femtopat
Daha fazla  
Şaka gibi ama değil. Mandalı yukarı doğru tüm kuvvetimle çekiyorum ama çıkmıyor. Biraz daha asılsam yerinden koparacağım mandalı o derece ama çıkmıyor. Neyi yanlış yapıyorum? Bunu açmadan M.2 SSD'yi takıp sabitlesem sorun olur mu?

Şaka gibi ama değil. Mandalı yukarı doğru tüm kuvvetimle çekiyorum ama çıkmıyor. Biraz daha asılsam yerinden koparacağım mandalı o derece ama çıkmıyor. Neyi yanlış yapıyorum? Bunu açmadan M.2 SSD'yi takıp sabitlesem sorun olur mu?

Parmağımı rahat sokabilmek için kasayı ters çevirmiştim. Düz çevirip çok sert bir şekilde asilinca çıktı. Korkmayın kopması zor bayağı.

Dosya Ekleri

• IMG_20240325_162258_9.jpg
    IMG_20240325_162258_9.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20240325_162223_6.jpg
    IMG_20240325_162223_6.jpg
    244,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:

Parmağımı rahat sokabilmek için kasayı ters çevirmiştim. Düz çevirip çok sert bir şekilde asilinca çıktı. Korkmayın kopması zor bayağı.

3 saat önce arkadaşın sistemini montajlarken aynısını yaşadım.
Çok sert çekmek gerekiyormuş... :(

Yeni konular

Geri
Yukarı