M1 MacBook Air Hakkında Sormak İstedikleriniz

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 104
  • Görüntüleme 8B
Konuyu soruya boğdum biraz kusura bakmayın. Ama öğrenciyim ve cihaza benim için çok büyük sayılacak kadar para verdim. Ondan her şeyden kuşkulanıyorum acaba normal mi diye. Önceden 2015 MacBook Pro kullanıyordum, onda böyle değildi. Birazda ondan dolayı şüphelendim.

Şimdiki sorum ise şu. Cihazın ekranını açtığımızda, cihazı yukarı aşağı salladığınızda ekran sizde de öne eğiliyor mu? Olayı videoda göstermeye çalıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu soruya boğdum biraz kusura bakmayın. Ama öğrenciyim ve cihaza benim için çok büyük sayılacak kadar para verdim. Ondan her şeyden kuşkulanıyorum acaba normal mi diye. Önceden 2015 MacBook Pro kullanıyordum, onda böyle değildi. Birazda ondan dolayı şüphelendim.

Şimdiki sorum ise şu. Cihazın ekranını açtığımızda, cihazı yukarı aşağı salladığınızda ekran sizde de öne eğiliyor mu? Olayı videoda göstermeye çalıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne olmasını bekliyordunuz? Ekranı dik bir şekilde perçinleseniz yine kapanır. MacBook'lar en sert menteşeye sahip diz üstü bilgisayarlardır.

Ne olmasını bekliyordunuz? Ekranı dik bir şekilde perçinleseniz yine kapanır. MacBook'lar en sert menteşeye sahip diz üstü bilgisayarlardır.
Yalnız menteşe bana çok yumuşak geldiği için sormak istedim aslında. Bu kadar sert girişmeseydiniz cevaba iyiydi. Önceki MacBook'umun ekranında aynı durumla karşılaşmadığım için sormak istedim ve sizin dediğinizin aksine sert değil daha yumuşak oldukları kanaatindeyim.

Yalnız menteşe bana çok yumuşak geldiği için sormak istedim aslında. Bu kadar sert girişmeseydiniz cevaba iyiydi. Önceki MacBook'umun ekranında aynı durumla karşılaşmadığım için sormak istedim ve sizin dediğinizin aksine sert değil daha yumuşak oldukları kanaatindeyim.

Evet biraz sert cevap vermişim. Özür dilerim. MacBook ekranını tek elle açabileceğimiz kadar yumuşak, hangi konumda bırakırsak o konumda kalacak kadar sert yapıyor. Bunu video üzerinden anlamamız mümkün değil. Apple mağazasına gidip oraya gösterebilirsiniz.

Ben de 2015 Pro'dan M1 Air'a geçtim, ekran menteşeleri daha yumuşak evet.

Ben de 2015 Pro'dan M1 Air'a geçtim, ekran menteşeleri daha yumuşak evet.
Teşekkürler.
Bu videodaki yaptığımı deneyip bana sonucu bildirebilir misiniz?

Teşekkürler.
Bu videodaki yaptığımı deneyip bana sonucu bildirebilir misiniz?

Tam olarak aynısı oluştu bana da, belirli bir açıdan sonra çok gevşiyor menteşe.

Bugün bende aynı şeyi denedim ancak bende herhangi bir oynama olmadı. Ben çok sık kapağı açıp kapamadığım için gevşememiş olabilir. Cihazım M1 MacBook Air.

Geri
Yukarı