M1 MacBook Air sağ ayak havada kalıyor

G3258

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba ben M1 MacBook Air almıştım. Cihazı masaya koyduğunuz zaman sağ taraf havada kalıyordu. Bilgisayarı kullanmak için bileğinizi oraya dayadığınızda, cihazın aşağı doğru esneyebildiğini görüyordunuz. Bundan dolayı PT'ye gittim. Oradaki görevli sağ olsun sorunu hemen anladı ve işlemlerimi hızlıca başlattı. Geçen hafta cumartesi bilgisayarı onlara teslim ettim, dün bana yenisini gönderdiler. Bugün elime ulaştı. Fakat bu gelen cihazda da aynı problem var.
Acaba bütün MacBook Air'lerde mi aynı sorun var, yoksa gerçekten bu sorun beni mi buluyor?
Sağ ayak.

IMG_20210616_222528.jpg

Sol ayak.

IMG_20210616_222545.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
iMac cihazlarda da vardı bu sorun. Düz olanı denk getirene kadar değiştirmen gerekecek sanırım.

Paranla rezil oluyorsun resmen. Dünya kadar konu açılmış bu sorun ile ilgili. Ama Apple efendi hiç oralı olmamış. Aynı M1’deki Bluetooth sorununa olmadığı gibi…

Son durum nedir benim de sol ayağı çok az miktarda havada
Son durum nedir? İade ettiniz mi tekrar benimkinin de bir ayağı çok hafif havada kalıyor masada ama iade etsem mi bilmiyorumu

Son durum nedir benim de sol ayağı çok az miktarda havada
Son durum nedir? İade ettiniz mi tekrar benimkinin de bir ayağı çok hafif havada kalıyor masada ama iade etsem mi bilmiyorumu
Perşembe günü verdim cihazı. Fakat henüz bir gelişme yok. Haber bekliyorum bende.

Sizi rahatsız etmiyorsa uğraşmaya değmez bence. Benim bu cihaz temiz gelirse kullanıcam. Çünkü önceki gelenlerin bazı yerlerinde boya çıkması vardı. Biraz da o sebepten iade ettim.

Perşembe günü verdim cihazı. Fakat henüz bir gelişme yok. Haber bekliyorum bende.

Sizi rahatsız etmiyorsa uğraşmaya değmez bence. Benim bu cihaz temiz gelirse kullanıcam. Çünkü önceki gelenlerin bazı yerlerinde boya çıkması vardı. Biraz da o sebepten iade ettim.
Ayak dışında bir sorunu yok ama masaya koyunca sol alt tarafa temas edince hissediliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı