M1 MacBook Air sistem verileri 180 GB kaplıyor

JaaX

Zeptopat
Daha fazla  
M1 MacBook Air'ım da Monterey sürümü yüklü ve lisanslı Adobe Photoshop uygulamasını açtığım anda normalde 30 küsur GB olan sistem verileri direkt 180 GBlara kadar çıkıyor ve ben uygulamada mouse dahi oynatamaz vaziyete geliyorum. Daha önce hiç başına gelen oldu mu acaba? Bir üstadımız varsa derdimize derman olursa çok sevinirim...

IMG_7095.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
M1 MacBook Air'ım da Monterey sürümü yüklü ve lisanslı Adobe Photoshop uygulamasını açtığım anda normalde 30 küsur GB olan sistem verileri direkt 180 GBlara kadar çıkıyor ve ben uygulamada mouse dahi oynatamaz vaziyete geliyorum. Daha önce hiç başına gelen oldu mu acaba? Bir üstadımız varsa derdimize derman olursa çok sevinirim...

Eki Görüntüle 1583346

Adobe'nin sadece Photoshop uygulaması mı var?

Eki Görüntüle 1583346
CleanMyMac'de Space Lens kullanarak hangi klasörün ne kadar yer kapladığını görebilirsiniz. En çok yer kaplayan dosyanın ekran görüntüsünü atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı