M1 MacBook Air v M2 MacBook Air

SpenKy

Hectopat
Yer
Fulham, England
Merhaba. Tasarımcıyım, profesyonel olarak Photoshop ve Illustrator kullanıyorum. Halihazırda masaüstü sistemim var ağır işlerimi oradan hallediyorum. Anlık şehir değiştirmeler, ev dışı işler vs. için MacBook alacağım. M1 16 GB / M.2 8 GB arasında kaldım. M1'in tasarımını hiç beğenmiyorum. M.2'nin tasarımı çok hoşuma gidiyor. Dediğim gibi bu bilgisayarı ağır işler için kullanmayacağım, hangi modeli önerirsiniz?

Butce varsa M2 tabiki. Bende profesyonel tasarim programlarini kullaniyorum Render alacaksaniz MacBook Pro tercih edin.

Merhaba. Tasarımcıyım, profesyonel olarak Photoshop ve Illustrator kullanıyorum. Halihazırda masaüstü sistemim var ağır işlerimi oradan hallediyorum. Anlık şehir değiştirmeler, ev dışı işler vs. için MacBook alacağım. M1 16 GB / M.2 8 GB arasında kaldım. M1'in tasarımını hiç beğenmiyorum. M.2'nin tasarımı çok hoşuma gidiyor. Dediğim gibi bu bilgisayarı ağır işler için kullanmayacağım, hangi modeli önerirsiniz?
Yani tasarım kötü olsada ram daha öncelikli gibi.

Hocam M1 fiyatına kıyasla çok iyi bana sorarsanız. M2 ile aradaki performans farkı fiyatına değer mi emin olamıyorum. Eğer ilgilenirseniz ben M1 Macbook Air satıyorum ikinci el bölümüne bakabilirsiniz.

16 ram bu karşılaştırmadan çok daha ağır basan taraf.Öğrenciyseniz 28.400'e 16 ram'li M2 Pozitif Teknolojide var ama bütçe sorun yaratacaksa M1 ile M2 arası çok bir performans farkı yok,en azından birçoğumuz o farkı hissedecek ağırlıkta iş yapmıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı