MacBook Air M1 vs MacBook Air M2

Ben şarjda kullanmayı sevmiyorum %100 olunca çıkarıp %20'e gelene kadar kullanıyorum açıkçası. Pil döngüsünü bir ben takmıyorum galiba MacBook kullananlar arasında.

Ben şarjda kullanmayı sevmiyorum %100 olunca çıkarıp %20'e gelene kadar kullanıyorum açıkçası. Pil döngüsünü bir ben takmıyorum galiba MacBook kullananlar arasında.

Normalde ben de takmıyordum ama Apple'ın pil garanti politikası diğer firmalardan farklıymış. Belirli bir döngü sayısına ulaştıktan sonra garanti süresi içinde de olsa ücretli değişim yapıyormuş. Ondan dolayı iyi kullanmaya çalışıyorum :)

Dostum öncelikle merhaba
1 hafta boyunca MacBook Air M.2 kullandım ve deneyimleri aktarmak istiyorum

Cihazı gündelik işlerim için aldım ve 8 GB RAM seçeneğinin benim kullanımımda yeterli geldiğini gördüm. Hiçbir performans düşüşü yaşamadım

M.2 almanı tavsiye ederim

Renk olarak gece yarısı mavisi almıştım. Kesinlikle önermiyorum. Peki neden?
1)aşırı parmak izi bırakıyor
2)Kolay çizilebiliyor
Bu nedenlerden ötürü cihazı iade edip gümüş renginden sipariş verdim

Özetle 8 GB RAM standart bir kullanıcı için yetecektir. Ama ben belki gelecekte yazılım vs yaparım diyorsan 16 GB RAM seçeneği ile satın almanı tavsiye ederim

Merhabalar. M2 8GB ram olan versiyonunu satın aldık. Ekranı özellikle çok hoşumuza gitti kaliteli bir ekranı var. Bilgisayar ince ve hafif bu açıdan güzel. Biz gece yarısı rengini tercih ettik söyledikleri gibi biraz fazla parmak izi tutuyor. 13.6 inc bir bilgisayar fakat bilgisayar çantası ararken boyutundan ötürü sorun yaşadık piyasa da 13.6 inc bilgisayar çantası bulunmuyor. Ses sistemi fazlasıyla yeterli. Alıcaksanız öneririm. Herhangi bir soru sormak isterseniz etiketlemeniz yeterli.

M.2 gece mavisi 8/256 modeli bugün elime ulaştı. Bilgisayar çok ince sadece macOS güncelleme süresi biraz uzun 15 dk bir de ASUS modemimden kaynaklı olması muhtemel olarak Wi-Fi hızı biraz düşük onun dışında çok iyi. Sizlere bir sorum olacak. Cihazı çizilmeden korumak için şeffaf jelatin vs. var mı acaba?

Merhaba, ben de gece yarısı mavisi ve uzay grisi renkleri arasında gidip geliyorum. Uzun kullanımlarınız sonucunda gece yarısı mavisi renginde kenarlarda boya atması, thunderbolt girişlerinde belirgin çizilmeler gibi sorunlarla karşılaştınız mı?

Merhaba, ben de gece yarısı mavisi ve uzay grisi renkleri arasında gidip geliyorum. Uzun kullanımlarınız sonucunda gece yarısı mavisi renginde kenarlarda boya atması, thunderbolt girişlerinde belirgin çizilmeler gibi sorunlarla karşılaştınız mı?
M2 Gece mavisi var bende, renkte soluklaşma vs. yaşamadım ama trackpad'in çevresinde el izleri biraz fazla belli oluyor koyu renk olduğundan dolayı. Onun dışında farklı bir şeye rastlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı