M1 MacBook Pro Type-C Portların biri şarj etmiyor

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

M1 MacBook Pro kullanıcısıyım, Type-C portlarımın bir tanesi şarj ediyor, bir tanesi etmiyor. Şarj etmeyen de başka bir cihaz taktığımda düzgün çalışıyor fakat şarj etmiyor. İşin kötü tarafı işim gereği bilgisayara ihtiyacım olduğu için servise gönderemiyorum. Fikri olan veya daha önce yaşamış olan yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 port da şarj için kullanılabilir.

3rd parti bir kablo, aksesuar kullandıysanız porta zarar vermiş olabilirsiniz. Son sözü teknik söyleyebilir ancak şarj almayan portta sorun olduğu kesin.
Bu ürünü kullanıyordum, haklısınız ondan ötürü de olabilir. Bahsi geçen ürünü şarj olmayan portta hala kullanabiliyorum sorunsuz ama şarj etmiyor. 😕 Bu arada eklemeyi unutmuşum, 4 gün öncesinde orjinal type-c şarj kablosu bozuldu her iki portta da çalışmıyordu. Bozulduğu gün içerisinde Orjinal Type-C kablosu satın aldım fakat bunda da 1 portunda çalışmıyor, ilginç şeyler yaşanıyor. :)

Bu ürünü kullanıyordum, haklısınız ondan ötürü de olabilir. Bahsi geçen ürünü şarj olmayan portta hala kullanabiliyorum sorunsuz ama şarj etmiyor. 😕 Bu arada eklemeyi unutmuşum, 4 gün öncesinde orijinal Type-C şarj kablosu bozuldu her iki portta da çalışmıyordu. Bozulduğu gün içerisinde orijinal Type-C kablosu satın aldım fakat bunda da 1 portunda çalışmıyor, ilginç şeyler yaşanıyor. :)

Type-C kablosu garanti kapsamındadır haberin olsun.

Merhaba, sorunu çözebildiniz mi acaba? Aynı sorunu yaşıyorum, farklı olarak arada bir şarj ediyor, arada bir etmiyor. Ancak ben orijinal şarj aleti dışında başka herhangi bir şey de kullanmadım. Bir bilgi edindiyseniz yazabilirseniz sevinirim.
Merhabalar.

M1 MacBook Pro kullanıcısıyım, Type-C portlarımın bir tanesi şarj ediyor, bir tanesi etmiyor. Şarj etmeyen de başka bir cihaz taktığımda düzgün çalışıyor fakat şarj etmiyor. İşin kötü tarafı işim gereği bilgisayara ihtiyacım olduğu için servise gönderemiyorum. Fikri olan veya daha önce yaşamış olan yardımcı olursa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı